Lékárnička na dovolenou s dětmi – léto s panem Pilulkou

beach-1205508_1280Cestování s dětmi je vždy velká zábava. Jejich nadšení pro každé nové poznání je k nezaplacení. Jenže spontánnost dětí s sebou nese i mnoho negativního v podobě nemocí a úrazů. Nepodceňujte proto přípravu lékárničky určenou na dovolenou s dětmi.

Jako první věc, kterou byste měli vzít v potaz při cestování s dětmi, jsou léky na nevolnost a žaludeční potíže při jízdě autem či jiným dopravním prostředkem. Pro cestovní nevolnost můžete zvolit například u dětí oblíbené VitaHarmony TravelPop ve tvaru lízátek. Ty obsahují zázvor, vitamín C, meduňku a kozlíka lékařského.

Zabalte si léky na běžné potíže

Zvažte, jaké nemoci vaši rodinu a děti trápí nejčastěji. Zaručeně však doma nezapomeňte:

Na dovolené s dětmi jistě oceníte i léky určené na nachlazení a zažívací potíže přímo pro ně. Díky svému složení dětem více chutnají. Přibalit tak můžete:

Léky na alergie, záněty a opruzeniny

Krom běžných nemocí se s na dovolené s dětmi můžete často setkat s nejrůznějšími záněty, alergickými reakcemi a svědivým onemocněním kůže. Do lékárničky si tak připravte:

Nezapomeňte na dezinfekci a náplasti

Děti velice rády všude strkají prsty a na všechno sahají. Proto buďte připraveni i na boj proti bakteriím, na drobná poranění nebo nepříjemný bodavý hmyz. Nejen vy, ale děti proto jistě ocení:

  • dezinfekční vodu (AQUAINT),
  • dezinfekční přípravek na otevřené rány,
  • hypoalergenní náplasti různých velikostí (Spofaplast),
  • repelent na citlivou pokožku (ANTImoskyto).

Všechny vybrané tipy jsme pro Vás připravili na jednu stránku: lékárnička na dovolenou s dětmi.