Lékárnička na kolo a na vodu – léto s panem Pilulkou

ID-100110515

Chystáte se na cyklistickou dovolenou či na pár dní sjíždět vodu? Marně přemýšlíte, co všechno by se vám na cestách hodilo za léky? Poradíme vám, bez čeho se na kolo ani vodu nevydávat, a co navíc jistě oceníte po probdělých nocích.

Je pravda, že na kolo i na vodu je možné vzít jen omezený počet věcí. Při obou těchto typech výletů šetříme především místem. Vhod proto přijde speciální malá Lékárnička pro cyklisty nebo Turistická lékárnička.

Obě tyto lékárničky jsou v praktickém balení, které snadno připnete na kolo, batoh nebo pásek a které obsahují vše pro poskytnutí základní první pomoci. Jediné, co je nutné přibalit, je dezinfekční přípravek Jodisol.

Lékárnička pro cyklisty by měla obsahovat:

Gáza 7,5 cm x 7,5 cm/2 ks 
Náplast 2,5 cm x 5m 1
Náplast 8 cm x 4 cm/3 ks 1
Obinadlo hydrofilní  6 cm x 5 m 1
Obvaz pružný 6 cmx 5 m 1
Obinadlo škrtící pryžové 1
Šátek třícípý 1
Obvaz hotový č.2 1
Rouška resuscitační 1
Rukavice pár
Izotermická folie

Buďte připraveni na únavu

Na dovolené spojené se sportem vždy pamatujte na únavu a drobná poranění související s námahou. Doplnění sacharidů a vitamínů by při sportu mělo být samozřejmostí.

Vhod jistě přijde ENERVITENE koncentrát a Sport GEL. Oba tyto přípravky díky obsahu vitamínů skupiny B jsou rychlým zdrojem energie. Stejně tak míru únavy a vyčerpání snižují tablety Revital Hořčík.

Příroda je nevyzpytatelná

Sportovní výlety s přírodou úzce souvisí, proto buďte připraveni na všechno. S vodou a sluncem jsou velmi často spojeny vaginální problémy, poštípání bodným hmyzem a nepříjemné svědění kůže. Rozhodně tyto problémy nepodceňujte a vybavte se na cestu:

Zažívací potíže z jídla a pití

Do cestovní lékárničky na kolo a na vodu v žádném případě nezapomeňte přibalit i léky na průjem, který je v přírodě velmi nepříjemný. Po ruce tak stále mějte Endiaron.

Pokud víte, že večer na cestách přijde na řadu posezení u alkoholu a dobrého pití, potom zvažte, zda by se do vaší lékárničky nevešly také:

Všechny vybrané tipy jsme pro Vás připravili na jednu stránku: lékárnička na kolo a na vodu.