Linteo a Linteo Baby – česká tradice pro děti i dospělé

Preferujete české produkty? Kosmetika Linteo a Linteo Baby má svůj původ v Lanškrouně. Je to značka, které můžete důvěřovat. Znáte její produkty?

Výrobky značky Linteo usnadňují a zpříjemňují život všem členům rodiny už 20 let. Po celou dobu je značka Linteo vnímána jako kvalitní důvěryhodná česká značka.

Historie značky Linteo se začala psát od roku 1998, kdy došlo k její registraci. Od té doby značka Linteo neustále rozvíjí svoji výrobu a činnost.

Nabídka produktů Linteo je široká

Od dětské kosmetiky přes vlhčené ubrousky, vatové výrobky až po kapesníky a ubrousky.

Dětská kosmetika je známá pod značkou Linteo Baby. Jednotlivé složky v produktech Linteo Baby zcela respektují vlastní tvorbu ochrany dětské pokožky tím, že nezasahují aktivně při její tvorbě a obnově, ale pouze přirozenou cestou pomáhají vyživovat, hydratovat i regenerovat. Tím zvyšují její odolnost a obranyschopnost vůči vnějším vlivům a zároveň tak napomáhají snižovat riziko podráždění.

Produkty obsahují BIO měsíček lékařský, příjemně voní, pleť zanechávají jemnou a hydratovanou. Jsou vhodné pro miminka od narození, větší děti i maminky.

V portfoiu určeném pro děti najdete přípravky pro každodenní hygienu i vatové tyčinky, přebalovací podložky apod.

Ideální společník na cesty – vlhčené ubrousky a vlhčený toaletní papír Linteo

Vlhčené ubrousky a toaletní papír jsou chytrým řešením, které oceníte nejenom při osobní hygieně. Vyzkoušet můžete také úklidové a kosmetické ubrousky, které už dávno nejsou jen cestovní záležitostí, ale i vlhčený toaletní papír. Jejich použití je snadné, možná i to je důvod rostoucí obliby. Ženy ocení také odličovací ubrousky Linteo pro každodenní použití.

Balení je tak akorát i na cesty. Příjemná vůně, nijak nedráždí pokožku. Vybírat můžete z vlhčených ubrousků i toaletního papíru pro děti i dospělé.