Lovela pečuje o miminka s láskou

miminko textil

Snad každý rodič chce pro své děti to nejlepší. Přeje si, aby jeho potomek vyrostl ve zdravého, silného a úspěšného jedince. Značka Lovela se před mnoha lety rozhodla, že rodičům s tímto jejich cílem pomůže. Na základě výzkumů a letitých zkušeností vyvíjí výrobky, na které se v péči o své potomky můžou spolehnout. A to už od chvíle, kdy jejich miminko přijde na svět.

Kontakt novorozeněte s naším světem představuje obrovskou zátěž jak pro jeho křehké tělíčko, tak pro jeho ještě nerozvinutou imunitu. Lovela proto vyvíjí prostředky, které v této oblasti maminkám pomáhají. Mohou se na ni spolehnout nejen při péči o čistotu, ale zejména v oblasti, která dnes bohužel trápí stále víc dospělých. A to jsou nejrůznější alergie. Díky hypoalergennímu složení si zejména prací prostředky této značky oblíbili také lidé, kteří již problémy s alergiemi mají nebo kteří jim, v tom lepším případě, chtějí předcházet.

Maminkám pomáhá praktické balení

Velké oblibě se mezi maminkami těší zejména gelové i sypké prací prostředky a aviváže, které jim značka nabízí v nejrůznějších praktických baleních tak, aby jim co nejvíc ulehčila práci a ony se mohly věnovat pouze svým dětem. Vybrat si mohou mezi malými praktickými baleními, velkými ekonomickými, případně gelovými kapslemi či jednorázovou kapsičkou s přesně odměřeným množstvím pracího gelu, takže si nemusejí lámat hlavu s dávkováním.

Nejdůležitější je bezpečné složení

Hypoalergenní složení pracích prostředků Lovela zaručuje, že nedochází k podráždění citlivé pokožky. Jak prací prášek, tak i jeho gelová varianta jsou vyvinuty tak, aby co nejlépe odstranily nečistoty. Prostředky určené pro praní barevného prádla pak navíc ochrání také barvy. V této souvislosti je fér zmínit, že s opravdu silně znečištěným prádlem a zaschlými skvrnami umí v současnosti zatočit pouze velmi agresivní prací prostředky. A mezi takové Lovela nepatří. Jejím cílem je sice co nejlépe vyprat prádlo, nicméně tak, aby pro naše děti bylo vždy a za všech okolností bezpečné. Díky speciální receptuře při máchání prádla zmizí veškeré zbytky pracího prostředku, které by mohly pokožku podráždit.

Lovelu doporučuje Ústav pro péči o matku a dítě

Se stejnou pečlivostí jako složení pracích prostředků byl zvolen také jemný parfém, který prádlo pouze lehce provoní. Prací prostředky jsou určeny pro ty, na kterých nám nejvíc záleží ‒ naše děti, a proto neobsahují žádné optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani jiné alergeny (kromě Lovela gelových kaplí, které obsahují enzymy).

Produkty této značky doporučuje Ústav pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí a sdružení Dětem zdraví (sdružení pro pomoc dětem trpícím alergickými a chronickými respiračními nemocemi). Jejich složení oceňují maminky na nejrůznějších internetových fórech, kde často píší, že je rády používají až do tří let věku jejich ratolestí. To je možná důvod, proč prací prostředky Lovela patří v České republice mezi nejčastěji vybírané produkty na praní dětského prádla.

Proč vybrat produkty na praní Lovela

  • Jsou klinicky testované.
  • Jsou hypoalergenní.
  • Neobsahuje optické zjasňovače, enzymy a umělá barviva.
  • Jsou vhodné pro osoby, které trpí alergiemi a atopickou dermatitidou.

Lovela_baby_starter_pack

Lovela čistí i povrchy

Značka Lovela dělá všechno pro to, aby péče o naše nejmenší nebyla pro maminky zátěž, ale přinášela jim pouze radost. Dalším pomocníkem, kterého pro ně vyvinula, jsou proto čisticí ubrousky v praktickém uzavíratelném balení po 40 kusech, díky čemuž nikdy nevyschnou. Jsou ideální na čištění všech povrchů, se kterými děti přicházejí do kontaktu. V péči o čistotu se pak maminky můžou spolehnout také na čistič ve spreji s mechanickým rozprašovačem. Stejně jako ostatní produkty této značky jsou oba tyto výrobky hypoalergenní a bez kyselin či zjasňovadel. Díky unikátnímu složení se vyčištěný povrch navíc nemusí oplachovat. Ubrousky i čistič prošly náročným klinickým testováním, a rozšiřují tak řadu bezpečných produktů značky Lovela.

Proč zvolit Lovela čističe povrchů

  • Jsou hypoalergenní.
  • Mají příjemnou vůni.
  • Nevyžadují oplachování.