Lovela pomáhá udržovat miminka v čistotě a chrání jejich zdraví

deti obleceni

Pokožka miminka je až do jeho třetího roku věku velmi tenká a teprve prochází vývojem, který jí až časem umožní plnit jednu z jejích hlavních funkcí, a to bránit tělíčko před venkovními vlivy. Do té doby jí velmi lehce prostupují všechny látky, včetně těch škodlivých. V této době je proto velmi důležité udržovat miminko a jeho okolí v čistotě a zabránit tomu, aby se do jeho tělíčka dostaly jakékoli látky, které by mu mohly uškodit.

Čistota musí být bezpečná

S hygienou dětí pomáhá již od jejího vzniku rodičům značka Lovela, která vyvíjí prostředky speciálně určené pro miminka a malé děti. Kromě samotné čistoty mezi její hlavní priority ovšem patří také to, aby všechny produkty určené pro naše nejmenší byly především bezpečné. Kromě toho, že prádlo i povrchy zbaví nečistot, neobsahují žádné látky, které by mohly do citlivé dětské pokožky proniknout a uškodit jí nebo vyvolat nežádoucí reakce. To je také jeden z důvodů, proč si je po celém světě oblíbily nejen maminky, ale také všichni dospělí, kteří se potýkají s alergiemi nebo jim chtějí účinně předcházet. V České republice patří mimochodem mezi nejčastěji vybírané produkty určené pro praní dětského prádla.

Produkty jsou hypoalergenní

Kůže dítěte je až pětkrát tenčí než u dospělého a ani po třetím roce věku není možné říci, že již stoprocentně dokáže malého človíčka uchránit od všech detergentů a agresivních prostředků, které se používají v pracích prášcích a čističích pro dospělé. Proto lékaři doporučují používat produkty Lovela co nejdéle. Prací prostředky této značky neobsahují žádné optické zjasňovače, enzymy, umělá barviva ani jiné alergeny (pouze účinnost Lovela gelových kapslí zvyšují enzymy) a jeho parfém prádlo pouze lehce provoní. Prostředky jsou určené pro miminkovské prádlo a není možné jim vyčítat, že si neporadí s tátovými montérkami. Na ty jsou ostatně určeny jiné prostředky. Lovele jde především o čistá a zdravá miminka. Všechny její produkty jsou proto hypoalergenní a klinicky testované, takže jejich používání doporučuje například Ústav pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí a sdružení Dětem zdraví (sdružení pro pomoc dětem trpícím alergickými a chronickými respiračními nemocemi).

Lovela_baby_starter_pack

S péčí pomáhá sprej a ubrousky

Udržovat miminko v čistotě, a předcházet tak onemocněním a vzniku alergií pomáhají maminkám i další produkty značky Lovela. Kromě prášků na praní a gelových pracích prostředků pro bílé i barevné prádlo a jemné aviváže s decentní vůní je to tekutý přípravek na mytí dětského nádobí, saviček a dalších doplňků, z kterých šetrně, a přesto účinně odstraňuje zbytky mléka, dětské stravy a další nečistoty.

Z veškerých povrchů, s kterými přicházejí děti do styku, bezpečně odstraní nečistotu tekutý bezoplachový čistič s praktickým rozprašovačem a s rychlým a pohodlným úklidem v okolí miminka pomáhají také bezoplachové vlhčené ubrousky, které jsou v praktickém uzavíratelným balení, takže nikdy nevyschnou.