Krásné bříško bez strií – jak na to?

frei oilNa pulty lékáren v České republice míří oblíbený Masážní olej pro těhotné ženy frei öl®, který účinně zabraňuje vzniku strií na těhotenském bříšku a dalších tělesných partiích, namáhaných zejména v době radostného očekávání miminka.

Masážní olej pro těhotné ženy frei öl® představuje prověřenou cestu ke krásné pružné vyživené pokožce bříška, stehen i zadečku bez známek hlubokého podkožního napětí, a to pro všechny typy pokožky. Skvělý účinek oleje potvrdilo 81,6% těhotných žen, které Masážní olej pro těhotné ženy frei öl® testovaly.

Masážní olej pro těhotné ženy frei öl® nejen účinně zabraňuje vzniku strií, ale zvyšuje elasticitu pokožky a těhotenstvím namáhané tělesné partie zklidňuje a vyživuje. Obsahuje vzácné omega kyseliny z přírodních olejů, vitamíny a bylinné extrakty. Nastávající maminky v něm naleznou vhodného průvodce pro dobu od třetího měsíce těhotenství do porodu.

Strie postihují 70-90% těhotných žen a vznikají jako důsledek nutného protažení pokožky v jejích nejhlubších vrstvách, které s sebou tělesné změny v těhotenství přirozeně přinášejí. Strie jsou viditelné od čtvrtého měsíce těhotenství, s rostoucím miminkem se zvětšují a zvyšuje se i riziko jejich četnějšího výskytu. Proto doporučujeme začít s aplikací Masážního oleje pro  těhotné ženy frei öl® počínaje třetím měsícem těhotenství dvakrát denně.

Jak správně masírovat těhotenské bříško a další partie

KAŽDODENNÍ MASÍROVÁNÍ JE OPRAVDU SNADNÉ

 • K účinné prevenci vzniku strií Vám doporučujeme od třetího měsíce šetrně masírovat  těhotenské bříško dvakrát denně. Součástí tohoto hýčkajícího rituálu by se měla stát také prsa, zadeček a stehna.
 • Rozetřete Masážní olej pro těhotné frei öl® v bohatém množství na bříško a šetrně vmasírujte jemným přejížděním po břiše směrem k pupíku. Nyní opatrně uchopte kůži mezi palec a ukazováček (začněte u pupíku) a šetrně zatáhněte.
 • Nakonec si rozetřete Masážní olej pro těhotné frei öl® po prsou, zadečku, bocích a stehnech. Masírujte se na těchto partiích stejnými hebkými krouživými pohyby před tím, než začnete s jemnou masáží štípáním.

olej

Důležité upozornění:

 • Ke konci těhotenství byste měly vyměnit masáž štípáním pouze za masáž jemnými doteky.
 • Pokud jste náchylná na předčasné kontrakce, poraďte se prosím se svým lékařem.

Masážní olej pro těhotné ženy frei öl® přehledně:

Účinky:

 • účinně působí proti vzniku strií
 • zvyšuje pružnost pokožky vzhledem k obsahu vitaminu E
 • intenzívně vyživuje díky obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin z přírodních olejů
 • uklidňuje namáhanou pokožku pomocí bisabololu, složky heřmánku
 • 2 velikosti: 125 ml a 200 ml

Složení:

 • cenné přírodní oleje
 • jojobový olej – hojí jizvy a vyhlazuje pleť
 • olej z pšeničných klíčků – zjemňuje a tonizuje pokožku
 • ricinový olej – regeneruje a hojí, vyživuje a promašťuje pokožku do hloubky a uzamyká v ní
  vlhkost, chrání před známkami stárnutí a vznikem vrásek
 • vitamin E – bojuje proti předčasnému stárnutí a působí proti vráskám
 • aloe vera – hydratuje a vyhlazuje pokožku, napomáhá hojení jizev a zceluje estetické
  nedostatky pokožky
 • bisabolol – výtažek z heřmánku, výrazně zjemňuje, vyhlazuje, zklidňuje pokožku, působí jako analgetikum a relaxant, zlepšuje stav suché, šupinaté, podrážděné, dehydrované a hlavně citlivé pokožky
 • Neobsahuje: alkohol, vitamin A, barviva, konzervanty, minerální olej (parafín PEG nebo deriváty PEG) ani silikon.

 

Už více než 50 let oleje frei öl® spolehlivě zmenšují strie, jizvy a sjednocují tón pokožky, narušený nežádoucí pigmentací. Pokožku regenerují, hýčkají a podporují obnovu kožních buněk.

Olej frei öl® navíc vynikají maximální snášenlivostí pro každý typ pokožky a obsahuje cenné
přírodní oleje a vitaminy.

Oleje frei öl® mají zajímavou historii. V padesátých letech minulého století vyvinul  v Norimberku lékárník Walter Bouhon pro svou manželku olej na strie a jizvy a prodával jej jen ve své lékárně. Úspěch byl ovšem takový, že v roce 1966 nechal technologii výroby Pečujícího oleje frei öl® patentovat, olej Frei öl® začal vyrábět ve velkém množství a nabízet lékárnám v celém Německu.

Vysokou kvalitou, prověřenými účinky a vynikajícím poměrem vysoké užitné hodnoty a přiměřené ceny si olej získal obrovské množství spokojených klientů, stal se jedničkou na německém lékárenském trhu a samozřejmou součástí účinné péče o pokožku celého těla.

Dnes je olej nejen jedničkou v německých lékárnách, ale prodává se v řadě zemí Evropy i celého světa. Rodinná firma Bouhon pokračuje v tradici svého zakladatele. Ve vlastním vývojovém a inovačním centru společnost vyvíjí další vysoce kvalitní produkty s důrazem na jejich účinky a maximální snášenlivost pro pokožku.

Produkty frei öl® jsou 100% vyráběny v Německu, jsou klinicky testovány a procházejí kontrolou kvality podle nejpřísnějších farmaceutických norem. Neobsahují žádné živočišné složky a nejsou testovány na zvířatech.