MAT.CO-Hyaluronic Performance 50ml

Novinka s krémově lehkou a chladivou konzistencí pracuje s vysokomolekulární kyselinou hyaluronovou uloženou v mikrokapslích, které ji uvolňují postupně dle aktuálních potřeb pleti. Vyplňuje a vyhlazuje pokožku, podporuje buněčnou aktivitu a navíc doplňuje přirozenou vlhkost.

Hyaluronic Performance™ je vhodný pro ranní i večerní péči, všechny typy pleti 30+ a zejména pro dehydrovanou pokožku. Pro dokonalý efekt je vhodné použít jej v kombinaci s produktem Réponse Corrective Fill´up.

Použití
Aplikujte ráno a večer na vyčištěný obličej a krk.

Komu je linie určená?

Všem zákazníkům nad 30 let, které trápí mimické vrásky a linky, hledajícím kosmetické řešení pro jejich viditelné potlačení. Linie Réponse Corrective obsahuje inovační a efektivní aktivní látky působící ve třech úrovních: uvolňují svaly, které se podílejí na vzniku vrásek, vyplňují vrásky a upravují strukturu pleti.

Výsledky

Pleť je viditelně hladší, vrásky jsou minimalizovány. Při opakované aplikaci přípravku získává pleť zpět svou pevnost.

Klíčové ingredience:

INOVOVANÁ M2R+ aktivní ingredience (kombinace aminokyselin)
Uvolňuje svaly (myorelaxace) zodpovědné za vznik mimických vrásek. Působí na komplex odpovídající za vznik chemických poslů, které vyvolávají kontrakci svalů. Ta se po aplikaci kosmetického přípravku zkracuje na 10 minut. Na pleti se vytváří méně vrásek a hloubka mimických vrásek se viditelně zmenšuje.

BCL aktivní ingredience (kombinace aminokyselin)
Obnova struktury pokožky a oprava vrásek zevnitř. Stimuluje přirozenou produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Proto je doporučován k obnově struktury pleti (zpevňuje a působí proti vráskám).

matiSYSTEM H3T2
Zcela nová složka, která zajišťuje vyplňování nerovnoměrností pleti (vrásek, drobných linek) zevnitř a viditelně ji tak vyhlazuje. Mimoto pokožku intenzivně a zároveň dlouhodobě hydratuje.