Seriál Matcha Tea: Matcha Tea – skvělý parťák na léto

Počasí je čím dál přívětivější a láká k výletům do přírody, chození po památkách a dovolených. Jestli sháníte toho správného parťáka na léto, který vám dodá energii, zlepší náladu a vyčistí mysl, už dál nehledejte – Matcha Tea je ten pravý! 

Energie na celý den 

Matcha Tea je známý životabudič. Obsahuje velké množství čajového kofeinu a povzbuzuje tak celý organismus. Protože se matcha do těla uvolňuje postupně, můžeme si tuto energii užívat po dobu 3-6 hodin, a navíc bez vedlejších účinků charakteristických pro kofeinové nápoje (např. bušení srdce nebo nervozita).

Pořádná dávka energie je něco, co si na jakémkoli výletě rádi dopřejeme všichni. A právě tu nám díky pozvolnému uvolňování energie dodá šálek Matcha Tea. S tímhle parťákem zvládnete hravě proběhnout muzeum, vystoupat na rozhlednu nebo odřídit náročný úsek mezi vaším domovem a vysněnou prázdninovou destinací. Navíc samotný matcha je čistě bio, bez jakýchkoli cukrů, sladidel nebo přídatných látek!

Skvělá nálada 

Matcha Tea je nejen čistě přírodním bioenergetickým nápojem, ale pomáhá také odbourávat fyzický i psychický stres a navozuje pocit dobré nálady. I to se hodí, obzvláště, pokud čekáte v dlouhé frontě u hradu nebo vás zastihne nečekaný déšť.

Čaj matcha totiž pomáhá zlepšovat produkci hormonů serotoninu a dopaminu, a tím zlepšovat duševní rozpoložení. Dalším důvodem k radosti je jeho schopnost pomáhat kontrolovat tělesnou hmotnost. To znamená, že když vyrazíte na výlet po šálku Matcha Tea, pomůžete tím zrychlit své spalování až o 40 % a z procházky se tak stane aktivita, kterou přispějete ke zlepšení svého životního stylu. Matcha Tea je prostě skvělým společníkem! 

Osvěží tělo i mysl 

Matcha Tea osvěží, ale povzbudí i myšlení a soustředění! L-theanin je aminokyselina, která už zhruba po 30 minutách po požití navozuje pocit uvolnění, ale zároveň vyvolává stav duševní bdělosti a soustředěnosti. Krom dávky energie tak Matcha Tea osvěží i mozkové závity. Ztratili jste se ve spletitých uličkách? Snažíte se usmlouvat nižší cenu na tržišti? Chcete místo hradu z písku postavit architektonický skvost? Parťák Matcha Tea vám pomůže nastartovat myšlení.

Bonus – jednoduchá a zábavná příprava

Příprava čaje matcha je tak jednoduchá, že vám vykouzlí úsměv na tváři. Jeden sáček Matcha Tea prostě vysypete do jakékoli uzavíratelné láhve, zalijete 2 dl – 1,5 l studené vody a šejkujete jako o život! Jakmile je čaj protřepaný, můžete podávat. Přidat můžete i pár kapek svého oblíbeného sirupu nebo ovoce. Matcha si tak snadno připravíte i na vrcholku středověké věže nebo v podzemních jeskynních.

Matcha Tea je prostě ideálním parťákem na léto!