Menoflavon – přírodní pomoc na obtíže v období klimakteria

Menoflavon

Každá žena prochází za svůj život různě důležitými změnami. K těm nejvýraznějším jistě patří období klimakteria, které je často doprovázeno spoustou nepříjemných obtíží. Návaly horka, nespavost, vrtkavost nálad, bolest zad a kloubů, nadměrné pocení, to je jen stručný výčet toho, s čím se žena při menopauze musí potýkat.

Tyto protivné stavy způsobuje mimo jiného klesající hladina důležitých pohlavních hormonů, které zasahují do fungování celého těla. Jedná se především o estrogen, jehož snížený a nedostatečný obsah v krvi je potřeba vyrovnávat. Užívání syntetických látek bývá pro ženu často rizikové, protože znamená pro organismus další nevítanou zátěž v už tak nadměrně složitém období. Přírodní přípravky jsou proto mnohem přirozenější a zároveň zdraví prospěšnou volbou – tou je i přípravek Menoflavon.

Léčba červeným jetelem – doporučována odborníky po celém světě

Rostlinné látky vykazující estrogenní aktivitu mohou být podle řady odborníků klíčem k řešení tzv. klimakterických potíží. Nejzajímavější a nejvhodnější jsou v tomto ohledu  izoflavony, které se nejčastěji získávají z extraktu červeného jetele, popřípadě sóji a přinášejí ženě mnohem více než jen úlevu během menopauzy. Četné výzkumy dokazují, že se tyto účinné látky podílí i na ochraně proti vzniku rakoviny prsu, kardiovaskulárních chorob nebo osteoporóze.

Menoflavon je jen jeden

Na zcela přírodní bázi funguje Menoflavon, originální přípravek, jenž je na trhu už celých 10 let. Účinnost a kvalitu Menoflavonu dokazují nejen doporučení ze strany odborníků, ale také snahy o napodobení jeho složení konkurenčními výrobky a v neposlední řadě i srovnávací studie, které Menoflavonu připisují nejlepší výsledky. Za tuto skutečnost může především původní receptura opírající se o zpracování jen těch nejvybranějších druhů jetele rostoucího vysoko v Alpách a o dodržení přesných technologických postupů při výrobě, které jsou v celém průběhu důsledně kontrolovány.

Menopauza nemusí znamenat utrpení

Menoflavon je k dostání ve třech obdobách lišících se obsahem izoflavonů v jedné tobolce. Jednotlivé druhy jsou indikovány podle věku, ale také dle druhu potíží, s nimiž se daná žena potýká.

Čistý přípravek (jen z červeným jetelem) obsahuje 40 nebo 80 mg izoflavonů v jedné tobolce a je vhodný zejména pro „klasické“ klimakterické potíže popsané výše.

Menoflavon Balance pak obsahuje navíc vápník a důležitý vitamín D3 – ideální kombinaci pro prevenci řídnutí kostí. Celá řada přípravků menoflavon poskytuje zlepšení stavu a kondice jakékoliv ženy, která si nechce nechat narušit životní pohodu kvůli změnám, jimiž její tělo prochází.

Chcete-li si zachovat vitalitu a stále stejnou radost ze života, i když se vaše tělo mění, pak je Menoflavon výbornou volbou, u níž ze zkušeností nehrozí žádné vedlejší účinky. Zapomeňte na prázdné fráze a sliby, dopřejte si kvalitu vycházející ze síly a prospěšnosti přírody, která je podložena fakty a ne pouze reklamními slogany. Více informací najdete na www.menoflavon.cz