Mikulášská soutěž s Panem Pilulkou a společností Vitar

Mikulasska soutez banner

Blíží se svátek sv.Mikuláše, který byl již za svého života znám svou štědrostí k potřebným. Svatý Mikuláš je u nás známý jako děda s dlouhými bílými vousy v biskupském obleku. V noci z 5. na 6. prosince pak spolu s Čertem a Andělem rozdává dětem dárky. Některé děti se na tento den těší, jiné se obávají čerta. Ani my jsme na tento den nezapomněli a děti se rozhodně žádného čerta bát nemusí. 

Připravili jsme si pro ně totiž soutěž.  Stačí, když v termínu 27. 11. 2017 – 7. 12. 2017 splní soutěžní úkol. Dne 8.12.2017 vyhlásíme vítěze.

O co budeme soutěžit?

Mezi děti rozdělíme celkem 100 ks The Simpsons Multivitaminů od společnosti Vitar. Abychom byli spravedliví, máme připraveno 50 ks The Simpsons Lisa multivitaminů pro holčičky a 50 ks The Simpsons Bart multivitaminů pro chlapce.

The Simpsons

The Simpsons multivitaminy –  doplněk stravy – želé s obsahem vitaminů, minerálních látek a rostlinných extraktů. Doplněk stravy je určen pro děti od 3 let. Multivitaminové tablety s kolostrem, se sladidly a hroznovým cukrem. K podpoře imunity slouží také vitaminy skupiny B a vitamin C. Prospěšné je i obohacení přípravku o vitamin D3, který je potřebný pro normální růst a vývin kostí u dětí.

Společnost VITAR, s.r.o. byla založena v roce 1990. Již od počátku se zaměřuje na vlastní vývoj a výrobu doplňků stravy s cílem dodávat zákazníkům kvalitní přípravky, které sledují nejnovější trendy v oboru.

Soutěžní úkol:

Namalujte nebo jinak znázorněte Pana Pilulku jako Mikuláše, svůj výtvor vyfoťte a pošlete nám jej nejpozději do 7.12.2017 na email panpilulka@gmail.com. Kreativitě se meze nekladou. Fotky budeme průběžně zveřejňovat v albu na fanouškovské stránce Pilulka.cz na Facebooku. 

pilulka_mikulas_cernobily

Před odesláním emailu si přečtěte pravidla soutěže.

Abychom Vám soutěžní úkol trochu usnadnili, připravili jsme si pro Vás také mikulášskou omalovánku Pana Pilulky. Nemusíte ale pouze vybarvovat, můžete také malovat, modelovat či jinak tvořit.