Mop nebo hadr?

vileda 1 (1)

Ačkoli je údržba pevných podlah mnohem jednoduší, jak údržba koberců, vyžaduje také pravidelnou péči. A jaký mop je na to ten pravý?

Pusťte se do vytírání s mopem Ultramax od Viledy, jehož mycí návlek z mikrovláken jednoduše setře nečistoty a poradí si i s nepříjemnou mastnotou. Navíc se tak neunavíte, nezašpiníte a uklidíte i bez bolavých zad. Řekněte konec nehygienickému a náročnému vytírání s hadrem v ruce!

Praktický mop Vileda Ultramax je moderním mopem, který má mnoho výhod. Hlavice mopu obsahuje speciální POWER zónu, která vyvine vůči podlaze 10× vyšší tlak než běžný mop, a tak odstraní i více nečistot. Mycí návlek z mikrovláken je vysoce absorpční a zanechává po sobě čistý a ošetřený povrch.  Je vhodný na všechny druhy pevných podlah – PVC, plovoucí podlahy, parkety či dlažbu.

Ultramax Set BOX se skládá z  mopu, kbelíku a praktické 76492trojdílné šroubovací tyče (max. délka tyče 120 cm).

Technologie ždímání bez ohýbání, trápení s nasáklým hadrem, bolestí zad a zmáčených rukou je zajištěna i kompatibilním kýblem.

Ultramax kýbl se ždímacím košem je vybaven zcela novou technologií ždímání power press kde unikátní systém lamel snižuje námahu během ždímání až o 30 %.

Ultramax Set BOX zakoupíte v běžných sítích hypermarketů/hobby marketů za cenu 699 Kč.