Myslete na pohyb, myslete na své klouby…

Podzim znamená období, ve kterém se stále můžeme plně věnovat outdoorovým aktivitám – užívat si svého oblíbeného sportu nebo trávit volný čas na zahrádce. Práce na zahradě (údržba trávníku, sklizeň ovoce, sázení ovocných stromků, rytí záhonů, vykopávání nemocných stromků atd.) – to všechno zatěžuje náš pohybový aparát. Zatěžujeme své klouby, a proto bychom se o ně měli i správně starat. Kloubům svědčí pohyb. Při pohybu kloubní chrupavka nasává z kloubní štěrbiny kloubní tekutinu a je tak správně vyživována. Při pravidelném zatěžování kloubů však musíme dbát na to, abychom poskytli našim kloubům i  správnou výživu.

Co mohu pro své klouby tedy udělat?

GS Condro Diamant představuje dvojnásobnou sílu pro naše klouby. Stará se totiž nejen o kloubní chrupavky, ale také o okolí kloubu. Obsahuje totiž komplex DIAMANT FORTESCIN, který je složen ze dvou látek. První látkou je aescin, který napomáhá správnému krevnímu zásobení kloubních pouzder, vazů a šlach. Kloub samotný není jen chrupavka. Je to důmyslné soukolí kloubních spojení s vazy a šlachami, jejichž dokonalá souhra je stejně důležitá jako samotná chrupavka. Látky komplexu DIAMANT FORTESCIN tak pečují jak o chrupavky, tak i o okolí kloubu – pouzdra, vazy a šlachy.

Druhou látkou v komplexu je vitamín C, důležitý pro správnou tvorbu kolagenu v kloubních chrupavkách a meniscích.

Základním stavebním prvkem všech přípravků GS Condro ovšem zůstává již od počátku produktu glukosamin sulfát – základní stavební molekula tzv. proteoglykanů – látek přirozeně zajišťujících výživu kloubní chrupavky. Glukosamin sulfát je také důležitou součástí kloubního mazu. V přípravku GS Condro Diamant je obsažen v denní dávce 1600 mg čistého glukosamin sulfátu v originální kvalitě Clini-Q. Clini-Q je zárukou správného a vždy stejného obsahu čistého glukosamin sulfátu v denní dávce.

Jak se GS Condro DIAMANT užívá?

Užívají se 2 tablety denně a ideální je užít je obě najednou. Pro užívání si zvolte pravidelný čas, jak vám to nejlépe vyhovuje. Přípravek užívejte alespoň 2 měsíce. Ideální je proto zakoupit balení 120 tablet. Představuje kúru na 2 měsíce.

1445458849-gs-condro-diamant-120-tablet1475738977-gs-condro-diamant-120-1-