Nagyn vaginální tobolky – pro Vaši intimní hygienu

Podporuje léčbu a prevenci vaginálních mykóz, je výborný osvědčený zdravotnický prostředek Nagyn, ve formě vaginálních tobolek obsahujících stříbro, kyselinu hyaluronovou a aloe vera. Kromě toho podporuje hojení ran po operaci či porodu.
Čím se Nagyn liší od ostatních vaginálních produktů? Především tím, že jako jediný obsahuje stříbrné ionty, které jako účinná látka působí proti mykózám, virovým, bakteriálním infekcím a také proti zánětům.

nagyn

O účinnosti tohoto zdravotního prostředku svědčí i spokojené recenze maminek, které tyto vaginální tobolky vyzkoušeli:

Maminka 37 let, 2 děti, Písek

ffff„Ráda bych se s Vámi podělila o mou zkušenost s přípravkem Nagyn. Během těhotenství i při porodu jsem procházela různými hormonálními změnami, což se projevilo zvýšeným výskytem gynekologických problémů, především mykóz. Věděla jsem, že když se mykózy vyskytují opakovaně je důležitá komplexní léčba (ne jen léčba příznaků, ale především příčiny).
Změnila jsem stravu a dbala na správnou hygienu (menší příjem cukrů a pouze přípravky pro intimní hygienu). Kromě toho jsem na 10 dní užívala přípravek Nagyn. Výsledek se ukázal již po 2 dnech, konečně jsem po 2 měsících cítila, že je vše v intimních partiích v pořádku.
Co se mi na vaginálních tobolkách Nagyn líbilo / nelíbilo? Nevýhodou těchto tobolek byl úzký, oválný tvar. Chce to trochu grif při zavádění. Jinak mají výbornou konzistenci, jsou bez zápachu a rychle se rozpouštějí.
Všem ostatním maminkám, kterým mateřství kromě radosti přineslo i tyto gynekologické starosti přípravek Nagyn silně doporučuji.“

Maminka Jarmila 34 let, má synka Ondřeje, Praha

jarmila„Na začátek bych chtěla říct, že jsem nikdy neměla problém s infekcemi v intimních partiích, začalo to až po porodu. Chodíme se synkem pravidelně do bazénu a tak si jednou za čas odtud přinesu vaginální infekci. Při používání ostatních přípravků kupovaných v lékárně na tyto infekce se mi infekce vždy po nějakém čase vrátila. Nagyn přípravek mohu vřele doporučit nejen z hlediska léčby těchto problémů, ale i jako prevenci.
Odkdy jsem ho použila žádný problém v intimních oblastech se již nevyskytl – Nepříjemné pálení a svědění při močení je pryč. Vyhovoval mi především tvar těchto tobolek. Díky tomu, že byly malé snadno se zaváděly a vůbec necítíte, že byste si něco aplikovali. Vřele doporučuji!“

Maminka Gábina 32 let, 2 děti, Cheb

„Už od mala jsem měla problém s tímto nepříjemných svěděním, které se opakovaně vyskytovalo. Byla jsem po pár letech u své gynekoložky, ale nikdy mi nic jiného kromě antibiotik nedoporučila. Jelikož antibiotika nerada používám, hledala jsem nějaký jiný produkt, který by mi pomohl vyřešit tyto problémy. Když už ne nastálo, tak alespoň během léta. Přípravek Nagyn musím opravdu pochválit. Od použití tohoto přípravku uběhl už nějaký ten pátek a zatím je vše v pořádku.“

Maminka Markéta 32 let, synek Peťko

marketa„Můj synek měl po narození 4,2kg. Asi si umíte představit, že můj porod nebyl jednoduchý. Po porodu jsem byla velmi zašitá a rány se zahojily dobře. Neustále dbám na hygienu, ale i přesto mě od té doby pravidelně trápí vaginální výtoky. Stačí abych se zpotila nebo vlezla do bazénu a výtok je na světě. Vyzkoušela jsem už velké množství přípravků ale všechny pomohli pouze dočasně vyřešit tento problém. Po otestování přípravku Nagyn mohu pouze potvrdit, že funguje. Už 2 měsíce se nic neobjevilo! Tablety jsou malé a bez problémů se zavádějí. Všem ženám, které trápí vaginální výtoky mohu Nagyn pouze doporučit.“

Pokud chcete vaginální tablety Nagyn okamžitě otestovat, můžete si je zakoupit u nás v online lékárně Pilulka.cz

Převzato z www.maminka.cz