Náplasti na hřiště či na koupaliště

Situace, kdy musíme sáhnout po náplasti, nám hrozí každý den. Vyplatí se, proto mít je raději vždy po ruce. Znáte to jistě i sami. Stačí malá ranka na prstu nebo na koleně a pokud nemáte v kabelce nebo batohu náplast pro každý případ, komplikace je na světě.

Řešením je preventivně si sbalit do tašky sadu hypoalergenních náplastí Spofaplast®. Všechny jsou z prodyšného materiálu šetrného k pokožce, spolehlivě přilnou, a hlavně jsou různých velikostí. Takže spolehlivě ošetříte odřeninu na koleně, pořezaný prst, nebo otlak na patě.

Pokud máte v rodině malé uličníky, kteří často chodí domů s drobnými bolístkami a odřeninami, pak se vyplatí mít doma větší zásobu náplastí, jako třeba balení Spofaplast® Max Hold Voděodolné nebo Tattoo Voděodolné náplasti, které si děti zamilují díky barevným motivem. Balení obsahují náplasti ve třech různých velikostech pro odlišné druhy poranění, které jsou odolné vůči bakteriím a nečistotám a také prodyšné.

Pro letní sezónu budou tyto voděodolné náplasti ideální volbou a ochranou nejen pro děti, ale také pro nás dospělé, kdybychom se chtěli v parných letních dnech zchladit a nechtěli riskovat vstup do vody s drobným poraněním.

Klasické náplasti se při kontaktu s vodou odlepí, a proto jsou náplasti do vody Spofaplast® Max Hold Voděodolné extra přilnavé a udržují tak zranění v suchu za všech okolností až po dobu 48 hodin. Vhodné jsou i pro koupání. Nemusíte se tak ničeho bát a v klidu si užít zábavu u vody.

Naše pokožka tvoří přirozenou bariéru, která nás chrání před různými patogenními mikroorganismy. Při poškození povrchu pokožky se tyto látky snadno dostanou do organismu, proto je důležité chránit a ošetřit i ta nejdrobnější poranění. A náplast připravená v naší kabelce představuje to nejmenší, co pro zdraví a pohodlí můžeme udělat.

3M Spofaplast®  Max Hold Voděodolné, 12 ks

Nedovolte, aby vás zpomalilo říznutí, škrábnutí nebo puchýř. Žijte svůj život na maximum se Spofaplast® Max Hold voděodolnými náplastmi. Buďte připraveni na jakékoli dobrodružství, náplasti drží bezpečně až po dobu 48 hodin – i když jste na turistice, skateboarding nebo lezete po skalách. Odolné, ale diskrétní, Max Hold náplasti se ohýbají, kopírují kůži a nepropouštějí vodu, nečistoty a bakterie během pohybu. Tyto náplasti první pomoci s ochranným středem obklopeným trvanlivým filmem drží až 48 hodin. Buďte nezastavitelný se Spofaplast® Max Hold voděodolnými náplastmi, které by měly být součástí vaší lékárničky.

Balení obsahuje 12 kusů náplastí vhodných pro různé velikosti rány. Náplasti jsou odolné vůči bakteriím a nečistotám a také jsou prodyšné.