Nepodceňujte sluneční paprsky a vezměte si na dovolenou mořský kolagen!

IMG_4180

Slunce nás sice pozitivně nabíjí, zlepšuje nám náladu a dodává nám vitamíny, avšak na druhé straně dokáže člověka i pořádně unavit. Proto se mnohým z nás stává, že prostě během opalování usnou. Jak může při opalování pomoci kolagen?

Kolagen omlazuje naši pleť a udržuje ji pevnou. Snížená tvorba kolagenu v našem těle způsobuje, že je pleť na pohled „bez života,“ ztrácí své kontury, začínají se na ní vytvářet vrásky a celkově působí mdle.

I v případě slunění, a samozřejmě také po něm, bychom neměli podceňovat účinky a potřebnost kolagenu pro naši pokožku. Pokud si lidské tělo nedokáže vyrobit kolagen v dostatečném množství samo, měli bychom mu ho dopřát prostřednictvím vhodných přípravků.

Kolagen totiž napomáhá nejen hydrataci pleti, zlepšení její struktury a sjednocení jejího barevného tónu, ale také, když mluvíme o kolagenu a slunění, výrazně pomáhá v boji s pigmentovými skvrnami.

Užíváním kolagenu vaše pleť prostě získá vlastnosti, kvůli kterým si mnoho z vás kupuje luxusní krémy slibující zázraky téměř na počkání, podstupujeme různá drahá kosmetická ošetření, která nemusejí mít vždy kýžený výsledek.

Inca Collagen – bioaktivní mořský kolagen ve formě prášku rozpustného ve vodě je ideálním doplněním této pro naše tělo nepostradatelné bílkoviny. Bioaktivní Inca Collagen je navíc díky svému původu a způsobu výroby pro lidské tělo nejvhodnější, naše tělo s ním umí výborně pracovat a využije ho přesně tam, kde je třeba. Kolagen je znám také pro své omlazující účinky – vyhladí drobné vrásky, zvýší elasticitu pokožky a udržuje pleť svěží. Ostatně kolagen tvoří téměř 30 % bílkovin lidského organismu a více než 70 % bílkovin kůže!

Inca Collagen je na našem trhu skutečně výjimečný. Díky svým unikátním vlastnostem výrazně ovlivňuje buněčnou obnovu a regeneraci kolagenových vláken, příznivě působí na lidský organismus a zajišťuje pokožce, vlasům i nehtům optimální stupeň výživy. Díky svým vlastnostem, které jsou nejvíce podobné kolagenu lidskému, se navíc snadno vstřebává a má rychlý nástup účinku.