Netrapte se s proužkem, vyzkoušejte tyčinku!

Sad woman with negative pregnancy test and calendar. A concept being failed to get pregnant

 

Počítáte dny svého menstruačního cyklu a něco Vám nehraje? Přemýšlíte kdy jste „to“ měla naposledy? A pak přichází ten moment, tak trochu zvláštní, tak trochu vyděšený, tak trochu vzrušující pocit, co když jsem „v tom“? Příběh, který zná každá žena, protože ho sama prožila.

Běžíte do lékárny a nesměle se ptáte lékárníka. Ten Vám poradí několik značek a samozřejmě vyzdvihne cenu produktů. „Vždyť je to jedno, stejně pak zajdu k doktorovi.“ Přemýšlíte. Po rychlé koupi přijedete domů, rozbalíte těhotenský test a čtete příbalovou informaci. „Těhotenský proužek namočte do odebrané vzorky moči….“. Moment….. „Cože?“ říkáte si. No tak teda jo, po delším boji “odeberete vzorek moči“, nešlo to sice hladce ale zvládla jste to, my ženy totiž zvládneme vše. Spokojená namočíte papírek do moči a s nostalgii vzpomínáte na hodiny chemie a laboratorních cvičení a ……… čekáte.

rozdily v pouziti testu, tycinka,prouzek, kazetaCZ

Po pár minutách se pomalu vzpamatováváte ze zásadní informace, že budete co nevidět matkou a píšete partnerovi, aby přišel domů dřív, že si uděláte hezký večer, na kterém tuto novinu na něj vybalíte. Nebo naopak s úlevou posedáváte na pohovce s pohárem vína, poněvadž na mateřství to ještě nevidíte.

Těhotenský test je první prostředek, který každá žena použije, když zjistí, že by mohla být těhotná. Obvykle jej zakoupí v lékárně, kde ji ochotně poradí, ovšem při výběru konkrétní značky nebo typu testu, zůstává rozhodnutí na ní. Jak si správně vybrat a je v testech vůbec nějaký rozdíl? Podle čeho si vlastně vybírat? 

Woman holding positive pregnancy test

Určitě tady rozdíl je. Každý test je malinko jiný. Přesnost testů jednotlivých značek je v 90% případů stejná, ovšem nejvíce správný výběr ovlivňuje to, jestli strávíte v koupelně víc jak čtvrt hodiny (často s rozpačitými pocity), nebo vše jednoduše a rychle vyřešíte za pár minut.

Obvykle je prvním atributem pro rozhodování cena, ovšem nejlevnější testy jsou často testy proužkové, u kterých je nutné odebrat vzorek moči do nádobky a do ní následně umístit detekční proužek. Není to tak, že by byl tento proces nějak složitý ale rozhodně ženám nevykouzlí úsměv na tváři, ani v nich nezanechá žádný pocit, čistoty nebo komfortu jako jiné druhy testů. V životě jsou lidé na komfort zvyklí, kupují si pohodlné oblečení, jezdí v pohodlných autech, spí v pohodlných postelích. Dopřejte si proto pohodlí i v této důležité chvíli Vašeho života.

ws test pink

Proč se trápit s proužkovým testem, když za pár korun navíc, můžete koupit tyčinkový test, který rychle, jednoduše a pohodlně zjistí, jestli jste těhotná? Není žádným tajemstvím, že to jde i komfortněji. Vyzkoušejte těhotenskou tyčinku značky Woman secret, která se prodává v balení po jednom nebo dvou kusech, a tak můžete test pro jistotu udělat hned 2x.

Nepotřebujete žádnou nádobku, nemusíte vymýšlet, kam s mokrým proužkem během čekání na výsledek. Jednoduše otevřete ochranný kryt, nasměrujete tyčinku do proudu moči, ochranný kryt opět nasaďte a počkejte si na výsledek. Ano, může to být i takhle snadné.