Nová dětská láhev pro přirozenější pocit při pití

NUK_bannery_1200x628-4-4-001

Kojení je a zůstává nejlepším způsobem jak krmit dítě. Již více než 60 let nám s tím značka NUK pomáhá vysokou kvalitou svých produktů. Nicméně, v závislosti na běžné denní situaci není vždy pro kojení vhodná chvíle, proto je třeba láhve, kterou může být dítěti podáváno jak mateřské mléko, tak i jiná výživa a umožní tak optimální kombinaci krmení a kojení. Čím blíže je taková láhev k přírodě, tím lépe se vaše dítě cítí.

Vývoj láhve NUK Nature Sense je založen především na vědeckém zjištění, že počet otvorů v prsu při laktaci je u každé matky individuální. Podle nedávné studie z Münsterské univerzity mají kojící matky v průměru 7,6 aktivních mléčných kanálů, zpozorováno bylo až 16 aktivních mléčných kanálků, i to, že se jejich počet zvyšuje s každým dalším porodem.

Tyto poznatky tvoří základ vlastností naší nové láhve NUK Nature Sense s několika malými otvory v savičce. Ty jsou modelovány podobně jako mléčné kanálky v mateřském prsu a dělají z nich dětskou láhev, která dětem připomíná ten známý pocit při pití a hlavně dodává přirozenější pocit.

NUK blog NUK blog1

Více potřeb, větší flexibilita

Savička NUK Nature Sense přichází s různým počtem malých otvorů – pro mateřské mléko
a jiné hutnější tekutiny. Jak dítě roste, dá se z velikosti pro kojence od 0 do 6 přejít na velikost od 6 do 18 měsíců. Flexibilní silikonové savičky jsou zvláště odolné vůči teplu i opotřebení a mají neutrální vůní a chuť. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polypropylenu (PP) a neobsahují BPA.

Přirozeně přesvědčivé

Nový systém NUK Nature Sense byl vyvinut v úzké spolupráci s porodními asistentkami i pediatry a před uvedením na trh byl testován matkami a jejich dětmi. Zeptali jsme se na jejich názor na novou láhev. Zejména odborníci potvrdili, že NUK Nature Sense má všechny důležité vlastnosti dobré lahvičky, a že tuto láhev doporučují matkám, které zrovna nemohou kojit stejně jako matkám, které chtějí své dítě kojit i krmit z láhve.

nuk

Pro více informací jděte na www.nuk.cz.