Nová generace mlék pro podporu imunity*

BRANDOVÁ FOTKA FINAL aptamil-milestones-crawling-08_flat

K malým dětem přistupujeme jako ke křehkým bytostem, ale ve skutečnosti jsou schopné zvládnout úžasné věci. Věříme, že každá zkušenost v jejich životě jim pomáhá budovat odolnost. Abychom dětem dali sílu objevovat svět, představujeme vám novou generaci mlék Nutrilon, speciálně vyvinutou pro podporu imunitního systému*.

400 vědců v Nutricia výzkumných centrech už více jak 40 let zkoumá mateřské mléko a na základě jejich poznatků jsou neustále vylepšovány receptury Nutrilon kojeneckých a batolecích mlék.

40 let štít transparentní pozadí

Nové jedinečné patentované složení s unikátní směsí PREBIOTIK GOS/FOS a PROSPĚŠNÝCH LÁTEK spolu s vitamíny A, C a D, které příspívají k podpoře imunity, přináší průlom ve světě dětské výživy. Důležitými složkami nové receptury jsou také omega 3 a omega 6 mastné kyseliny pro rozvoj mozku.

Nutrilon_MRI_DODATEK_04-2018_07_CZ

Unikátní kombinace prebiotik GOS/FOS a prospěšných látek

Složení mateřského mléka a jeho vliv na zdraví je inspirací pro vývoj dětské výživy. Objev přinášející kombinaci prebiotik a prospěšných látek zajistil další velký posun v oblasti výživy těch nejmenších. Je totiž vědecky dokázáno, že 70% buněk imunitního systému se nachází právě ve střevech, a proto lze výživou značnou mírou ovlivnit vývoj dítěte.

Nutrilon_MRI_DODATEK_04-2018_GOSFOS_CZ_n2

Prebiotika – co jsou prebiotika?

Prebiotické oligosacharidy jsou třetí nejvýznamnější složkou mateřského mléka. Jednoduše řečeno jsou stravou pro „přátelské“ bakterie v trávicím traktu. Vytváří příznivé podmínky pro růst prospěšných bakterií a naopak brzdí růst těch škodlivých.

Prospešné látky – jak vznikají a proč by nás měly zajímat?

Vědci zjišťují, že nejen látky, které se člověk snaží přijímat ve stravě, mají přínos pro organismus, ale i prospěšné látky, které vznikají v průběhu procesu metabolizace stravy, mají svůj význam. Prospěšné látky jsou blahodárně působící látky vyráběné přátelskými bakteriemi v trávicím traktu. Nejnovější studie odhalily, že prospěšné látky mohou oslabit nepřátelské bakterie, a tím pomoci v prevenci infekcí a nemocí.

Jde konkrétně o:

  • Mastné kyseliny s krátkým řetězcem
  • Kyselinu mléčnou
  • Navíc se snižuje PH ve střevech (vytváří příznivé prostředí)

nutrilon 2

Objevte  novou generaci mlék Nutrilon i Vy spolu s Vaším miminkem

Navíc oceníte 800 g praktické balení pro snadné dávkování, díky kterému můžete zvládat více činností najednou.

Začínáte s první lahvičkou?

Máme pro Vás několik užitečných rad:

  • Zachovejte si trpělivost

Pro miminka není přechod na umělou výživu jednoduchý a občas díky tomu mívají drobné zažívací potíže nebo mléko odmítají. V těchto chvílích je dobré zachovat trpělivost – Vaše děťátko si postupně zvykne na nový typ výživy.

  • Neměňte typ mléka příliš často

Jak už jsme psali výše, přechod na umělé mléko může Vašemu miminku způsobit potíže. Pokud ale budete zkoušet více kojeneckých mlék v krátkém čase, můžete Vašemu děťátku přitížit. Zkuste vydržet a podávat mu vybrané mléko alespoň po dobu jednoho týdne, aby si zažívací systém Vašeho miminka na novou stravu zvykl.

  • Poraďte se s pediatrem

V případě potřeby nebo nejasností ohledně přechodu na umělou výživu se vždy obraťte na pediatra, který Vám poskytne odbornou pomoc.

Nutrilon_MRI_DODATEK_04-2018_07_CZ4

Naše zkušenost:

Součástí dózy je odměrka, kterou nemusíte schovávat v prášku, můžete si ji připevnit na spodní stranu víčka. Je to drobnost, ale nemám ráda, když mám odměrku obalenou v prášku. Zároveň snadno odměrku zarovnáte a dáváte přesně tolik prášku, kolik byste měli.

Potrebujete poradit?

Obraťte se na poradnu odborníků, kteří víc jako 9 let radí maminkám v otázkách péče o dítě, výběru správné výživy, i nečekaných situací. Dětské sestry s dlouholetou praxí a nutriční terapeutky jsou vám k dispozici na telefonu, e-mailu a nebo live chatu.

Tel.: 800 110 000
e-mail: info@nutriklub.cz
https://www.nutriklub.cz/poradna-odbornikov

*Nutrilon, jako všechna pokračovací výživa, obsahuje vitamíny A, C a D, které  přispvají ke správné funkci imunitního systému. Kojení je nejpřirozenější způsob výživy kojenců. Kojenecká výživa by měla být používána na doporučení lékaře. Způsob použití a další informace na obalech nebo www.nutriklub.cz .