Nová řada přírodní BIO kosmetiky od tradiční české firmy

Bebutter _SK

Společnost Aromatica se zabývá výrobou bylinné tradiční kosmetiky a doplňků stravy již více než 25 let. Jejich originální echinaceové kapky či sádlové masti užívají české rodiny již po generace. Loňské léto však firma přišla na trh s – pro ně do té doby – netradičním sortimentem a v lékárnách či prodejnách zdravé výživy se objevila nová značka Bebutter. Nejde tak úplně o novou značku, jako spíše o novou řadu přírodní certifikované kosmetiky z BIO bambuckého másla od výše zmíněné společnosti Aromatica.

Tuhá BIO bambucká másla

jedná se o tělová másla v praktickém aplikátoru. Obsah tyčinky je tuhý, ale při styku s kůží dobře roztíratelný. Tím, že do obsahu nemusíte sahat a aplikátorem nanášíte máslo přímo na pokožku, je tato tyčinka vhodná na cesty, když pospícháte, pro maminky s dětmi… zkrátka ve chvílích, kdy si nechcete zamastit ruce. Tuto aplikaci mohou ocenit z hygienického hlediska i lidé s problematickou kůží – atopici, lidé s lupenkou či jinak problematickou pletí.

Tyčinka obsahuje zhruba 70% BIO bambuckého másla, kokosový olej, vosk a přidané esenciální oleje a extrakty z rostlin. Nic víc, nic míň. Másla intenzivně vyživují suchou pokožku, zmírňují projevy ekzémů a jiných kožních nedokonalostí, pomáhají při péči o pokožku s drobnými poraněními, popáleninami, projevy celulitidy, strií a při regeneraci pokožky v okolí jizev.

1

Tato forma vznikla jako úplně první z celé řady. Prodávaly se ještě předtím, než vyšla řada Bebutter, pod značkou Aromatica a byly pouze tři druhy: natural, rakytník s pomerančem a levandule. Tyto tři varianty se zachovaly a přidaly se k nim další dvě: grep a citrónová tráva. Dále se přidala certifikace CPK Bio, nový design a vznikla další forma tělových másel…

Šlehaná BIO bambucká másla

Šlehaná másla připomínají svojí konzistencí a strukturou opravdovou šlehačku. Obsah je pěnový, jemný a dobře roztíratelný. Variant “šlehaček” je pět stejně jako tuhých másel – natural, rakytník s pomerančem, levandule, grep a citrónová tráva. Každá dózička tělového balzámu obsahuje zhruba 80% BIO bambuckého másla, rostlinné a esenciální oleje a extrakty z rostlin.

Nadýchané krémy působí blahodárně na velmi suchou, hrubou či popraskanou pokožku, při ošetření a regeneraci drobných poranění, popálenin, celulitidy, strií nebo jizev. Vhodné jsou pro obličej, tělo i vlasy a vyhovují citlivé dětské pokožce. Másla splňují přísné podmínky certifikace CPK Bio.

1a

Krémy s BIO bambuckým máslem

Lehké hydratační krémy jsou vhodné k ošetření suché pokožky rukou, obličeje a celého těla. Krémy jsou jemné, lehce vstřebatelné a pokožka zůstává jemná a hydratovaná bez pocitů nežádoucí mastnoty. Krém můžete mít v přihrádce svého auta, v kabelce či v práci na stole – dá se použít kdykoliv během dne. Obal navíc nemá klasické šroubovací víčko, tedy zacházení s tubou je o dost pohodlnější a praktičtější.

1b

Tyto krémy nesou certifikaci CPK a obsahují výhradně přírodní suroviny, takže zde nenajdete nežádoucí látky jako parfém, barvivo, parafín či syntetické konzervanty. Krémové varianty v tubě jsou tři: oves, levandule a rakytník.