Objevte tajemství hebké pleti – zázračný krém ze Španělska

plet xhekpon

Receptem na krásnou pokožku je španělský regenerační krém XHEKPON® („čekpon“) s hydrolyzovaným kolagenem, extraktem z pupečníku asijského a aloe vera. Tento speciální koktejl 3 účinných látek vyrovná nedostatky vaší pleti.

Stárnutí se na pleti projevuje mnoha způsoby – jemné vrásky, ztráta pružnosti, nerovnoměrné zbarvení nebo ztráta hydratace. Příčinou těchto jevů je přirozený pokles tvorby kolagenu, který je nezbytný k regeneraci kůže obličeje, víček a výplně rtů. Jeho ztrátou dochází mimo jiné také k tvorbě vrásek, protože kožní buňky už nedokáží účinně zadržovat vodu a snižuje se tak celková hydratace pleti.  XHEKPON® CREMA je regenerační krém na obličej, krk a dekolt, který zamezuje tvorbě vrásek a pomáhá ke zpevnění namáhané pleti. Za účinností krému stojí speciální koktejl 3 účinných látek – hydrolyzovaného kolagenu, pupečníku asijského a aloe vera.

xhek...

 Hydrolyzovaný kolagen

Chceme-li zajistit, aby kolagen v krémech skutečně fungoval, je potřeba, aby pronikl do všech vrstev pleti. To zaručí právě kolagen hydrolyzovaný, který je velmi podobný lidským buňkám. Působí v hlubších vrstvách kůže (ve vrstvě dermis a hypodermis), kde má nezastupitelný úkol, a sice udržovat její pevnost a obnovovat buňky. Tím napomáhá přirozenému omlazení pleti, redukuje vrásky a zajišťuje lepší hydrataci a výživu pleti. Poskytuje pleti odolnost, pevnost a pružnost. Navíc má kolagen další úžasnou vlastnost, a sice že na své molekuly navazuje větší množství molekul vody je tak udrží pleť déle hydratovanou.

 Pupečník asijský (Centella Asiática)

Rostlina dlouhověkosti původem z Asie, která podporuje vyživování pleti, poskytuje rychlou hydrataci a tím eliminuje pocit suché kůže. Má léčivé vlastnosti a rychle se vstřebává. Díky podpoře cirkulace krve a lymfy napomáhá vyloučení odpadních látek. Podílí se na produkci kolagenu a tím brání předčasnému stárnutí pleti a vrací pružnost tkáním.

Aloe vera

Důležitý buněčný regenerátor, který rychle proniká do kůže, kde poskytuje výživné látky, díky kterým je pleť zpevněná a posílená. Působí protizánětlivě a má zklidňující účinky. Při pravidelném používání zabraňuje předčasnému vzniku vrásek a zpomaluje stárnutí pleti.