Ochranné opalovací mléko Bione Sun

1

Nová BIO řada opalovacích mlék se zesilovačem opálení. Chrání před sluncem výhradně minerálním UV filtrem na bázi modifikované titanové běloby, díky této minerální ochraně je pokožka efektivně chráněna jak před složkami UVB, tak i před UVA slunečního záření. Zcela bez Organických filtrů neobsahují žádný methoxycinnamát, oxybenzon, PABA aj.

Mléko svým charakterem připomíná mírně bělavý make-up, nátěr na pokožce není mastný a neleskne se, je částečně voděodolné. Opalovací mléko je jemné, lehce roztíratelné a vstřebatelné.

Obsahuje Panthenol karoten výživné a regenerační oleje – Cannabisový a Makadamiový a také vzácný olej ze semínek šípkové růže. Vitamin E chrání před reaktivními radikály. Přísada tyrosinu zvyšuje ztmavnutí pokožky po opalování, zvyšuje tvorbu vlastního kožního barviva. Level Control systém zabezpečuje tvorbu stejnoměrného filmu na kůži, brání tak vzniku mikro spálenin. Opalovací mléka jsou vyrobena s využitím nejmodernějšího polymerního stabilizačního systému.

BIO BIONE SUN  Body Rain after sun

BIO Body Rain je určen pro hydrataci, regeneraci a osvěžení pokožky Vašeho těla po opalování a při pobytu na suchém a horkém letním vzduchu díky účinku panthenolu a glycerinu.

Regeneraci pokožky po slunění a koupání podpoří extrakt Cannabis, známý svým údajným zklidňujícím a hojivým účinkem. Celé tělo stejnoměrně postříkejte sprejem a případně ještě rozetřete rukou. Ponechte volně vysychat a užívejte si pocit svěžesti.

Odpařující se voda s alkoholem a mentolem poskytne silný pocit ochlazení a osvěžení v horkých letních dnech, při a po opalování, sportu i večerní seanci. Upraví pH pokožky do fyziologické úrovně. Prostředek je zcela nemastný.

Lze libovolně kombinovat s jinými mastnými prostředky po opalování .Vyrobeno v BIO formulaci, neobsahuje parabeny, silikony, ropné produkty apod. Použitá konzervační látka se po nanesení přípravku na pokožku postupně odpařuje.

Parfémováno jemnou, výhradně bezalergenní parfemací s tóny damascénské růže., orientálním jasmínem, pomerančovým květem, bergamotem, kosatcem.

1b

Osvěžte své tělo a zahalte se do závoje omamné vůně exotických dálek.