Očistná kúra TRIZONES® napomáhá komplexní očistě lidského organismu

^1FF5E39BE26249DD1434DF2096EBDB237C08F8276FF71255A9^pimgpsh_fullsize_distr

TRIZONES je tříměsíční čistě bylinná očistná kúra, která pomáhá. Tato tří fázová bylinná kúra je naprosto výjimečná především svojí komplexností a celostním řešením detoxikace lidského organismu.

Na výběru bylin a celkovém způsobu detoxikace se podílela uznávaná bylinkářka z Vysočiny, která pochází z rodiny, kde se znalosti o přírodní léčbě dědí z generace na generaci.

Co nabízí přírodní očistná kúra TRIZONES®?

  • Organismus zbavený parazitů a plísní
  • Obnovenou střevní mikroflóru
  • Nastartování zdravého metabolismu
  • Harmonizaci lymfatického systému

Na trhu existuje řada přípravků, které se věnují dílčím problémům lidského organismu. Očistná kúra TRIZONES® však přistupuje k detoxikaci organismu komplexně a v logickém pořadí – její účinnost je proto mnohonásobně vyšší než při užití potravinových doplňků, které se věnují jednotlivým problémům. Základním předpokladem úspěchu je dokonalé vyčištění střev s následnou obnovou střevní mikroflóry, bez toho je užívání dalších podpůrných prostředků velmi problematické a diskutabilní. Nedokonale fungující střeva prostě nejsou schopna vstřebávat užitečné látky v potřebné míře. S očistnou kúrou TRIZONES® vám tento problém nehrozí. Očistná kúra se skládá ze třech fází – v první z nich dojde k vyčištění střev od všech parazitů a plísní a následné obnově střevní mikroflóry. Následující fáze očistné kúry, které se věnují nastartování zdravého metabolismu a harmonizaci lymfatického systému, jsou proto účinnější než užívání samostatných přípravků aplikovaných na nepřipravený organismus. TRIZONES® je patentovaná očistná kúra, která jako jediná nabízí skutečně důslednou a komplexní detoxikaci lidského organismu.

Bolí vás klouby, trpíte ekzémy, trápí vás nejrůznější alergie nebo si jen dlouhodobě připadáte vyčerpaní – jakoby bez energie? Všechny tyto potíže mohou mít různé příčiny, častým zdrojem problémů je přítomnost nežádoucích látek, plísní a parazitů v lidském organismu! Možná vám to připadá jako příliš jednoduché nebo nepravděpodobné vysvětlení, ale i ty nejvážnější zdravotní problémy mohou být způsobeny zdánlivě banální příčinou.

Příčinnou problémů mohou být parazité a plísně

Je to jednoduché, vnější parazité lidský organismus oslabují. Jejich přítomnost v lidském těle je však mnohem obvyklejší než si laická veřejnost myslí. Je proto velká škoda, že mnoho snadno odstranitelných potíží trápí populaci dlouhodobě, a to z důvodu, že problematice parazitů se věnuje neadekvátní pozornost. A to je velká chyba. Očistná kúra TRIZONES® vám pomůže v boji s parazity a plísněmi, ale i s celkovou obnovou životní rovnováhy.

Velkou výhodou očistné kúry TRIZONES® je její komplexnost. Třífázová očistná kúra se v logickém pořadí věnuje různým problémům lidského organismu. V první fázi se užívají přípravky VERMO a PROBIAN. Přípravek VERMO působí proti přítomnosti parazitů a plísní. Je napomáhajícím přípravkem k vyhoštění a likvidaci vnitřních parazitů a odstranění plísní ze střevního aparátu. Obsahuje přírodní látky, jejichž účinek je dlouhodobě známý. Přípravek PROBIAN ovlivňuje převážně střeva a trávicí ústrojí. Jedná se o probiotikum, které regeneruje střevní mikroflóru a pozitivně působí na správný chod lidského organismu.

Důkladnou očistu organismu by si měl dopřát každý

Ve druhé fázi očistné kúry se užívá přípravek METABOLIAN, ten napomáhá harmonizovat metabolismus lidského těla, upravuje látkovou výměnu, přispívá k rychlejšímu spalování tuků a zamezuje jeho usazování v těle. V neposlední řadě je přípravek nápomocný při harmonizaci činnosti štítné žlázy.

Ve třetí a v poslední fázi očistné kúry TRIZONES® se užívá přípravek LYMPHOBIAN. Ten, jak vyplývá z jeho názvu, podporuje lymfu. Správně fungující lymfatický systém pomáhá lidskému tělu odstranit přebytečnou vodu. Lidské tělo s harmonickou činností lymfatického systému se snáze zbavuje otoků, například v oblasti kotníků, obličeje, očí nebo paží. LYMPHOBIAN napomáhá při snižování tělesného objemu nebo při odstraňování některých forem celulitidy.

Očistná kúra TRIZONES® je stoprocentně přírodní produkt určený pro všechny, kteří se chtějí cítit dobře. Napomáhá chronicky nemocným lidem, lidem trpícím ekzémy nebo pocitem únavy a dlouhodobého vyčerpání. Kúra přispívá k obnově energie i duševní rovnováhy a je vhodným doplňkem při poruchách imunitního systému, posiluje schopnost vnitřní očisty lidského organismu a napomáhá obnově střevní mikroflóry.

Díky svému bylinnému složení působí proti širokému spektru bakterií, plísní a parazitů v těle a jeho užívání přispívá k očistě od nežádoucích parazitů a plísní. Výsledkem komplexní očisty lidského organismu je lepší vstřebávání vitamínů a živin z potravy i z potravinových doplňků.

Dopřejte si zasloužený klidný spánek a pomozte svému organismu nalézt ztracenou rovnováhu. Užitečným pomocníkem k tomu vám bude čistě přírodní, třífázová očistná kúra TRIZONES.

Očistná kúra TRIZONES® – dárek, který pomůže i potěší

Každý rok si lámete hlavu, co nadělit svým blízkým. Pro někoho se dárky vymýšlejí snadno – třeba pro děti. Co ale nadělit vlastním rodičům nebo dospělým přátelům? Když si uvědomíme, že v lidském životě je zdraví jednou z nejdůležitějších položek, není předchozí otázka zas až tak1481038613-trizones-1 složitá. Lásku a štěstí nelze koupit v lékárně, ale lidskému zdraví lze pomoci, a je to důležité. Protože je hrozně těžké se radovat ze života, když vaše tělo nebo mysl strádá. Dobrým dárkem pro vaše blízké proto může být třeba očistná kúra TRIZONES® – malá krabička, která pomůže i potěší a vašim blízkým připomene, že myslíte na jejich zdraví. A to není málo.