Odhalte tajemství zářivého úsměvu celebrit

^1B389D6950B4922E69D1F50266602F09A30F46620ED802697F^pimgpsh_fullsize_distr

Pro celebrity je bělostný chrup nezbytným pracovním nástrojem. Těžko si představit scénu z romantického filmu, kde se na vás „milovník“ zubí úsměvem, který připomíná druidskou svatyni. I v běžném životě ale hraje úsměv zásadní roli a mnohé o vás prozradí. Jestli pijete hodně kávy, máte rádi sladké nebo kouříte. Úsměv vypoví leccos i o vaší osobnosti a ovlivňuje, jak se k vám chovají ostatní. Usmívající se lidé bývají vnímáni pozitivněji než ti zamračení, jsou sebevědomější a mívají lepší pracovní úspěchy.

Pravidelné čištění

Jistě, celebrity využívají nákladnou péči profesionálů v oblasti péče o ústní dutinu. To ale neznamená, že byste se měli smířit se skutečností, že bez tučného konta nedosáhnete podobných výsledků. Klíčem k zářivému úsměvu je bezpochyby pravidelná péče. Nikoho už nepřekvapí, že chrup je třeba si čistit minimálně dvakrát denně. „Nejdůležitější je večerní čištění. Během noci vzniká v ústech ideální prostředí pro množení bakterií. Proto je nutné zubní plak rozrušit a začít spánek s čistým štítem,“ vysvětluje dentální hygienistka Kateřina Ciklová z Philips Oral Healthcare.

Bez kvalitního náčiní to nejde

S  výběrem správných pomůcek pro odstranění zubního plaku vám poradí dentální hygienistka nebo váš zubní lékař. Stále oblíbenějšími pomocníky pro rychlé dosažení zářivého a zdravého úsměvu jsou sonické kartáčky Philips Sonicare. Na rozdíl od běžných elektrických kartáčků se hlavice vychyluje nahoru a dolů a simuluje tak jednu z nejdoporučovanějších metod čištění chrupu. Rychlost kmitání 31 000 stěrů za minutu pak vytváří jedinečnou dynamickou vlnu. Ta vhání směs pasty a vody i do těžko přístupných míst, kde zabíjí škodlivé bakterie. Díky tomu jsou kartáčky Philips Sonicare až 7× efektivnější v boji proti zubnímu plaku než klasické manuální kartáčky. Abyste dosáhli podobného efektu, museli byste si zuby manuálním kartáčkem s ultra jemným vlákny čistit 15 až 20 minut. To už chce pořádnou dávku trpělivosti i volného času.

Zbavte se strachu

Nejlepší obranou proti strachu z návštěvy zubního lékaře je útok v podobě prevence. Pravidelná péče a kvalitní a účinné nástroje v péči o ústní hygienu vám neušetří jen čas, ale v dlouhodobém horizontu i vaši peněženku za drahé zákroky, když dojde k vážnějším problémům. Sonická technologie má prokázaný pozitivní vliv při prevenci vzniku zánětu dásní. Díky jemným vibracím dochází k jejich jemnému masírování a prokrvování, které pomáhá předcházet vážnějším komplikacím v budoucnosti. Účinek se projeví již po prvních dvou týdnech používání.

Úsměv za úsměv

Nemusíte utrácet tisíce za drahé přípravky a pravidelné bělení zubů. Se sonickým kartáčkem Philips Sonicare uvidíte rozdíl už po několika použitích a změny si všimne i vaše okolí. Je známým faktem, že úsměv plodí další úsměvy. A proč se nesmát, když vaše zuby touží po obdivu. Schválně si spočítejte, kolikrát vám ostatní oplatí váš zářivý úsměv.

DCwhite in use