Ohřát příkrm nejen doma, ale i na cestách? S ohřívačkou Bayby je to hračka!

1a

Jednou ze základních lidských potřeb je potřeba jídla. My dospělí dokážeme s jídlem počkat, než se dostaneme k cíli naší cesty, dětem je to ale jedno. Pokud mají hlad, o jídlo se dokáží velmi důrazně přihlásit. I na cestách jim potřebujeme příkrm ohřát.

Spousta rodičů řeší, co je potřeba k péči o dítě pořídit a co ne. Asi to sami znáte. Kuchyňská linka je přeplněna sterilizátorem lahviček, parním hrncem a mixérem pro přípravu příkrmů, ohřívačkou dětské stravy atd.

Abyste ušetřili nejen místo, ale i finance, vyplatí se pořídit kombinované pomocníky. V případě dětské ohřívačky takovou, kterou můžete použít nejen doma, ale i v autě.

Náš tip: Ohřívač BAYBY BBW 2010

  • Ohřívač kojeneckých lahví vhodný pro všechny typy lahví
  • Ohřívání dětských příkrmů
  • Ideální pro použití doma i v automobilu během cestování
  • Rychlý a rovnoměrný ohřev pokrmu během několika minut
  • Automatické vypnutí po ukončení ohřívacího cyklu

Ohřívačka není nijak velká, nezabere Vám tedy mnoho místa ani na stole, ani v kufru auta. Když se svým drobečkem vyrážíte k babičkám či na výlety, určitě ji přibvalte s sebou. Její použití je jednoduché doma i v autě. Stačí přecvaknout knoflík na zadní části přístroje. Symbol auto – symbol domeček.

bty

BAYBY BBW 2010 je určen pro všechny typy kojeneckých lahví, a také pro příkrmy ve skleničce, jako jsou přesnídávky či jiná dětská výživa. Lahve se vkládají do nástavce pro ohřívání kojeneckých lahví, na menší lahve se navíc použije přibalený redukční kroužek. Pro ohřívání příkrmů ve skleničce je určen nástavec na dětské příkrmy.

Ohřejete nejen kojenecké mléko, ale i přesnídávku či příkrm k obědu. Součástí ohřívačky je redukční kroužek pro menší lahve a nástavec na dětské příkrmy. Nemusíte se tedy bát, že něco vylijete nebo se Vám tam sklenička bude špatně vkládat. Světelná kontrolka svítí, když je přístroj zapnutý a přístroj se sám vypne, když je příkrm ohřátý.

bty

Jaká je doba ohřevu?

V návodu najdete orientační dobu ohřevu. Skleničku příkrmu vyndanou z ledničky můžete do 5 minut podávat, pokud ji ohříváte doma. Malou lahvičku mléka ohřeje v autě do 6 minut.

Doba ohřevu souhlasí. Příkrm neohřívám na nijak vysokou teplotu. Skleničku vyndanou z ledničky jsem měla ohřátou asi za 4 minutky. Při cestování je doba kratší, protože skleničku nepřevážím v chladničce, jen příkrm trošku přihřeji. Příkrm je ohřátý rovnoměrně, nemusíte se bát, že se dítě spálí. Doba ohřevu závisí na množství a původní teplotě příkrmu.

1b

Jak ohřívačku používat?

Přístroj pracuje na jednoduchém principu. Nejdříve se do ohřívací vany s příslušným nástavcem vloží zcela sestavená lahev se šroubovacím uzávěrem a savičkou, případně otevřená sklenička s příkrmem, poté se lije voda.

Pro odměření správného množství vody (uvedeno v návodu dle množství a typu stravy) slouží odměrka, která se jednoduše vysune ze zadní části přístroje, takže nehrozí její ztráta. Pokud je nalita voda a zvoleno místo použití, lze ohřívač zapnout, což potvrdí světelná kontrolka. Jakmile pokrm či mléko dosáhne požadované teploty, přístroj se automaticky vypne a lahev nebo příkrm je třeba vyjmout.

Ohřívač BAYBY BBW 2010 je nyní možno na Pilulka.cz zakoupit za akční cenu 999,- (původní cena 1 299,-).