Opalovací kosmetika pro velké i malé

sebamed

Opalovací kosmetika Sebamed a Baby Sebamed představuje ideální ochranu před spálením.

Vysoce efektivní UVA a UVB fi ltry v kombinaci s mikropigmenty předcházejí spálení, poškození a podráždění pokožky vlivem slunečního záření. Kombinace chemického a fyzického filtru účinně chrání před spálením a absorbuje 98 % UVA paprsků. Vitamin E chrání před volnými radikály způsobujícími stárnutí kůže a vitamin B5 přispívá k regeneraci buněk. Složení působí také proti vzniku pigmentových skvrn. Díky pH 5,5, které je přirozené zdravé pokožce, opalovací přípravky Sebamed a Baby Sebamed stabilizují přirozenou ochrannou funkci pokožky. Klinické studie prokázaly, že reakce kožních buněk na UV záření je nižší při použití kosmetiky s pH 5,5 než při používání kosmetiky s neutrálním pH 7. Zvláčňující komplex Avena strogosa (černý oves) pokožku po 24 hodin intenzivně hydratuje a navrací jí elasticitu.

sebamed1

Následná péče po opalování je stejně důležitá jako výběr správného opalovacího krému. Slunění pokožku namáhá a ta je náchylnější ke vzniku pigmentových skvrn, vrásek či jiných kožních podráždění. Sebamed Balzám po opalování obnovuje díky pH 5,5 hydrolipidovou rovnováhu, chladí a podrážděnou pokožku zklidňuje. Emulze obsahuje vitamin E, který eliminuje škodlivé volné radikály a chrání kůži před stárnutím, a výtažek z heřmánku, který ji regeneruje.

sebamed2

Zvláštní pozornost je potřeba věnovat péči o dětskou pleť při pobytu na slunci. Opalovací kosmetiku jemně a rovnoměrně vmasírujte do pokožky 20 minut před pobytem venku, nevynechejte ani citlivá místa pod oblečením. Aplikaci přípravků opakujte pravidelně, aby došlo k zajištění maximální ochrany. Přestože jsou přípravky Baby Sebamed určeny pro děti již od prvního dne, novorozence a kojence nikdy nevystavujte přímým slunečním paprskům.

Všechny produkty opalovací řady Sebamed a Baby Sebamed jsou vodě, potu i písku odolné po dobu 6 hodin. Neobsahují alkohol, barviva, parafín, parabeny, sloučeniny PEG a PABA estery ani akrylamid. Sebamed a Baby Sebamed je nekomedogenní kosmetika vhodná pro všechny typy pleti. Všechny produkty jsou klinicky a dermatologicky testovány.

sebamed3