Opar? Jednejte rychle!

rty

V zimním období je nejvýznamnějším, spouštěcím mechanismem oparů celkové oslabení organismu a oslabený imunitní systém. Pokud trpíte v tomto období na opary, vyzkoušejte léčivý přípravek Zovirax Duo. Při včasném použití Vám pomůže nejen zastavit vznik puchýřku v samém začátku, ale zároveň tlumí zánět v jeho okolí.

Opary patří mezi infekční onemocnění. Při nakažení virem Herpes simplex se tvoří malé puchýřky. Krém Zovirax Duo se používá k léčbě příznaků oparu na rtu a obličeji již při prvních známkách, aby se snížila pravděpodobnost, že se opar vyvine do puchýřku.

Přípravek obsahuje dvě účinné látky z nichž jedna brání množení viru a druhá pomáhá tlumit zánět, který se v místě infekce vytvoří. Abyste se zbavili nepříjemného oparu co nejdříve, je nutné zahájit léčbu již při prvních příznacích onemocnění, tedy už při zarudnutí postiženého místa.

Zovirax_Duo_CZ_R

Zovirax Duo

Zovirax Duo 50mg/g + 10mg/g krém

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Zovirax Duo 50 mg/g+10 mg/g krém je lék k vnějšímu použití. V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK.

©2018 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

Datum vypracování materiálu: 07/2018

KOMERČNÍ SDĚLENÍ CHCSK/CHZOV/0005/18