Pan Pilulka na sportovní gymnastice v Třinci

pan pilulka gymnastaSlezské průmyslové město Třinec, o kterém slýcháme ve spojení s hokejem, hostil během června tohoto roku Mistrovství České Republiky ve všech kategoriích sportovní gymnastiky a Pan Pilulka byl u toho!

Jak to celé probíhalo?

Vše odstartovalo 4. 6. 2016 Mistrovstvím ČR ve sportovní gymnastice žáků a dorostu, další týden pokračovalo mistrovskou třídou žen a mužů a v závěru maratonu byl závod žákyň a dorostenek.
Všech tří závodů se celkem zúčastnilo 229 dívek, žen a 211 chlapců, mužů z celé republiky a Pan Pilulka byl jeden ze sponzorů těchto významných závodů.

Líbilo se mu hlavně krásné mistrovství v kategorii mistrovské třídy. Nechyběla ani opravdu úžasná atmosféra – Třinec teda umí fandit!
Strhující a dojemné bylo loučení se závodní kariérou naší vynikající gymnastky Kristýny Pálešové, které diváci v Třinci připravili standing ovation.

V Třinci bylo k vidění mnohé, třeba náš v současné době nejlepší gymnasta David Jessen, který kromě mistrovského titulu ve víceboji získal další 4 tituly na jednotlivých nářadí a jako jediný  zástupce bude reprezentovat naši republiku na Olympijských hrách v Rio de Janeiru.

CIMG3218

Stupínek vítězů a v pozadí Pan Pilulka

IMG_4102

CIMG3305

David Jessen nás bude reprezentovat na Olympijských hrách v Rio de Janeiru.

Pan Pilulka děkuje všem zúčastněným gymnastům za úžasné výkony, divákům za atmosféru, kterou dokázali vytvořit a těší se na podobné sportovní akce.

Sportu zdar!