Pan Pilulka testuje: ATTITUDE – přírodní produkty pro praní a úklid

1

Mnozí z nás se poohlíží po produktech, které jsou šetrné k našemu zdraví a životnímu prostředí. Ať už vybíráme kosmetiku, potraviny či drogerii, díváme se, co obsahují. Chceme si chránit naše zdraví i životní prostředí. Proto bychom Vám rádi představili produkty značky ATTITUDE, které tyto hodnoty sdílí.

Na mušku jsme si vzali prostředky značky ATTITUDE určené pro domácnost – čistič podlahy, čistič kuchyně a prací gel.

Přírodní výrobky značky ATTITUDE jsou ojedinělé nejen díky respektu k lidskému zdraví a životnímu prostředí, ale také díky překrásné vůni a schopnosti pěnit. Vůně pocházejí výhradně z přírodních zdrojů.

Produkty ATTITUDE jsou: hypoalergenní, přírodní, CO2 neutrální. Produkty obsahují pouze zdraví šetrné složky a obaly jsou recyklovatelné. Produkty jsou testovány v nezávislé laboratoři a jsou veganské – to znamená bez živočišných složek. Produkty ATTITUDE jsou netestované na zvířatech.

Čistič na podlahy a dřevo s vůní citronové kůry 1040 ml

1Zpočátku jsem byla k přípravku trochu skeptická, jelikož jsem na úklid poměrně dost náročná, ale musím říct, že mě tento produkt překvapil v tom nejlepším slova smyslu. Jedná se velmi účinný přípravek, s krásnou citronovou svěží vůní.

Jsem ráda, že se konečně dají najít výrobci, kteří jdou ekologickou cestou a při výrobě smýšlí jinak. Přípravek má recyklovatelnou nádobu, je přírodní a hypoalergenní, manipulace je skvělá, není nutno požívat velké množství přípravku, což se mi u jiných eko výrobků často stává. Prostě popravdě nemohu najít žádné mínus a vřele doporučuji. Navíc i skvělá cena.

Čistič na kuchyně s vůní citronové kůry s rozprašovačem 475 ml

Tento čistič kuchyně hravě přebyje všechny chemické čističe, jeho účinnost je skvělá. Používala jsem jak na sporák, kuchyňskou linku i dlaždičky. Vůně je krásná a přírodní. Nic přehnaného a chemického. Povrch pak zůstává bez čmouh a dlouho čistý. Vřele doporučuji. Skvělé hypoalergenní přírodní složení a recyklovatelný obal.

1

Prací gel s vůní citronové kůry 1050 ml (35 pracích dávek)

1Božská a velmi příjemná vůně, která mě, jako milovnici citrusů, hned oslovila a překvapila. Použila jsem velmi malé množství pracího gelu a i přes to bylo prádlo krásně provoněné a měkké. Obsahuje více než 95 % biologicky rozložitelných složek, nádoba je 100% recyklovatelná. Jsem maximálně spokojená a určitě si jej zakoupím. Doporučuji všemi deseti.

Všechny prostředky, které jsme vyzkoušeli, předčily naše očekávání. Můžeme Vám je s klidným svědomím doporučit. Vyzkoušejte a přesvědčte se sami!