Pan Pilulka testuje: BABYIMUN sirup s hlívou ústřičnou a rakytníkem

babyimun

S nástupem dětí do školy a školky, s nástupem sychravých podzimních či jarních dní, před obdobím chřipkových epidemií a podobně je ten nejvhodnější čas začít užívat doplňky stravy pro posílení imunity. Týká se to jak dospělých, tak i dětí. 

Mezi nejlepší prostředky pro podporu imunity patří ty, které v sobě mají hlívu ústřičnou nebo rakytník; ideálně pak kombinaci obou těchto přírodních surovin. Jedním z takových doplňků stravy, vhodných i pro děti, je BABYIMUN sirup s hlívou ústřičnou a rakytníkem. Ten je vhodný pro podporu imunity u dětí již od 1 roku věku. Nabízí ho společnost TEREZIA COMPANY.

BABY IMUNbabyimuSirup s pečlivě vybranými přírodními surovinami, hlívou ústřičnou a rakytníkem řešetlákovým na podporu imunity pro děti již od 1 roku. Jedna lahvička obsahuje ovocný koncentrát až z 1 kg čerstvého ovoce.

 • HLÍVA ÚSTŘIČNÁ obsahuje širokou škálu biologicky aktivních látek, deklarované množství betaglukanů a houbové vlákniny.
 • RAKYTNÍK ŘEŠETLÁKOVÝ podporuje obranyschopnost organizmu, pomáhá snižovat únavu, podporuje činnost srdce a trávicího traktu a
  pomáhá udržovat zdravou pokožku.
 • Sirup je vyráběn bez příměsí a konzervačních látek.

Sirup BABYIMUN má příjemnou sladko-kyselou chuť. Některým dětem chutná, některým dětem mohou vadit „drobečky“ v sirupu. Výhodou ale je, že jej dítěti nemusíme podávat jen na lžičce, ale můžeme ho rozpustit ve vodě, nebo dokonce v jogurtu. A to vnímám jako velké plus. Pokud tedy dětem vadí drobečky, v jogurtu je ani nepostřehne (osobně vyzkoušeno).

bi1

Dětem ve věku 1-3 roky podáváme 1 čajovou lžičku 1x denně před jídlem, těm starším pak 1 čajovou lžičku 2x denně před jídlem. Před podáváním se musí protřepat.

biKlady a zápory:
 • + hustý sirup příjemné chuti a vůně
 • + pomohl i při akutním onemocnění
 • + vhodný pro děti již od 1 roku
 • + Je bez příměsí a konzervačních látek
 • + Lze ho rozmíchat ve vodě nebo JOGRTU
 • „drobečky“ v sirupu

TEREZIA COMPANY se již více než 20 let zabývá vývojem, výrobou a distribucí 100% čistých potravinových doplňků ze zdraví prospěšných hub a rostlin.

Díky vaší přízni vyrábíme produkty převážně z přírodních zdrojů, bez chemických barviv a chuťových regulátorů a většina výrobků je bez konzervačních látek. Naší základní filozofií je, aby se výrobky dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě. Věříme, že si zasloužíte kvalitní produkty ze 100% čistých zdrojů, které upevní vaše zdraví a psychickou pohodu. Proto si vám dovolujeme také představit řadu doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin, které komplexně pomáhají posílit imunitu a vypořádat se s virovými onemocněními.