Pan Pilulka testuje: Biogena AtrAktiv Tea Očistná síla

green-tea-2356770_960_720

Není nad to, se po dlouhém dni posadit s šálkem teplého čaje a vychutnat si chvíle odpočinku. Zejména za sychravého počasí je tento okamžik příjemným zakončením dne. A nebo jeho startem, pokud si čaj rádi vychutnáte i ráno.

A pokud chcete pro své tělo zároveň udělat něco prospěšného a snáze dodržovat pitný režim, vyzkoušejte čaje AtrAktiv Tea od Biogeny. My jsme pro Vás jeden z nich vyzkoušeli – AtrAktiv Tea Očistná síla.

Atraktiv Tea Očistná Síla

1Opravdová „očistná síla“ je skrytá v kombinaci zeleného a černého čaje, kopřivy a dalších bylin, které pomohou Vašemu unavenému tělu znovu objevit svou vnitřní sílu. Skvěle se hodí v období podzimu a jara, když se cítíme unavení a vyčerpaní.

Složení: černý čaj (30%), zelený čaj (25%), černý rybíz plod (25%), kopřiva list (10%), eukalyptus list (5%), aroma.

Příprava: Sáček vložte do sáčku a zalijte 250ml vroucí vody. Nechte vyluhovat cca 5-8 minut.

 

Čaj AtrAktiv Tea Očistná síla můžete zakoupit buď samostatně, nebo jako součást Dárkové sady Wellness čajů pro pitný režim na celý den.

Čaj Očistná síla je kombinace černého a zeleného čaje, kopřivy a dalších bylin, které pomohou unavenému tělu najít energii na celé odpoledne, když se cítíme unavení a vyčerpaní.

Jak čaj AtrAktiv Tea Očistná síla hodnotíme?

Čaj je určen všem milovníkům čaje, protože se jedná o opravdu poctivý čaj příjemné chuti. S jeho šálkem načerpáte sílu a energii. Piji jej dvakrát denně. Ráno pro energii na celý den a odpoledne, abych zvládla „druhou směnu“ doma s dětmi. Ráda si s šálkem ale posedím i nad dobrou knihou. Pořídila jsem si tedy i Dárkovou sadu Wellness čajů, abych si čaj mohla vychutnávat za každých okolností a snáze tak dodržovala pitný režim.

Čaj Očistná síla mě příjemně překvapil. Chuť a vůně mi připomíná zelený čaj a kopřivu; Eukalyptus tam necítím. Jediná nevýhoda je, že je moc silný. Nepiji kávu, tak mi přijde silný. Ráda si jej dám jednou denně, ale pouze ráno, aby mě „nakopl“.

Vyzkoušejte tento lahodný a poctivý čaj i Vy! Jak Vám chutná? A jak si jej nejlépe vychutnáte právě Vy?