Pan Pilulka testuje: DETOX TOPNATUR

detox topnatur

Detoxikace organismu je dnes často skloňovaným tématem. Pro většinu z nás je již celkem běžné, že jednou za čas se snažíme naše tělo očistit od všech nežádoucích látek v našem těle. Proč je detoxikace organismu tak důležitá?

Detoxikace organismu je neustálý ozdravný proces probíhající v našem těle. Jeho cílem je vyloučit veškeré škodlivé organismy z našeho těla. Nejlepší samozřejmě je, pokud tento proces probíhá v našem těle automaticky. Bohužel žijeme v příliš uspěchané době plné stresu, nezdravé stravy a znečištěného životního prostředí.  To je důvodem, proč to tělo samo neumí zvládnout. Pak jsou na řadě doplňky stravy určené k tomuto účelu.

1506676320-detox-topnatur

Jedním z těchto přípravků je DETOX  TOPNATUR, který je tvořen dvěmi navzájem se doplňujícími přípravky – ColonFit Basic 180 kapslí a Green Trio 180 tablet. Je nabízen v dárkovém balení.

Způsob užívání:

  • ColonFit Basic by měl být užíván cca 10 minut před jídlem v množství 5-10 kapslí 1x-2x denně. Zapíjí se cca 200 ml vody nebo ovocné šťávy. Pro děti je dávkování poloviční – platí ale, že u dětí do 12 let byste jej neměli podávat bez porady s lékařem.
  • Green Trio užíváme 2x denně 3 tablety před jídlem, opět zapijeme sklenicí vody nebo ovocné šťávy.

cf

Klady a zápory:

  • + Green Trio obsahuje 3 „zelené potraviny“ – Chlorelllu, Zelený ječmen, Spirulinu – nemusíme tak užívat 3 přípravky
  • + ColonFit Basic je 100% rostlinný produkt
  • + při současném užívání přípravků jsem pocítila změnu – zažívání se zlepšilo, pleť se pročistila, stejně tak klouby (ty mě asi po týdnu užívání začaly bolet – bylo to tím, jak se čistily, během pár dní to ale přešlo)
  • + po 3 týdnech používání mě už tolik netrápila únava
  • ačkoli používáním Green Tria ušetříme počet tablet, stejně je to ohromné množství tablet

bty

TOPNATUR s.r.o. je úspěšná firma, která od roku 1996 působí na potravinářském trhu a jejíž sortiment a pole působnosti se neustále rozvíjí. V roce vzniku firmy, tedy v roce 1996, byla výroba a distribuce sušených rostlinných nápojů (sojové mléko, ovesné mléko, kokosové mléko apod.) jedinou náplní firmy. Od té doby se nejen zdokonalovala a dále rozvíjela tato činnost (v roce 2000 se TOPNATUR s.r.o. stala největším výrobcem sušených mléčných směsí v ČR), ale podstatně se rozšířilo portfolio činností firmy.

I nadále se firma soustředila na produkty tzv. zdravé výživy, tedy na rozšiřování sortimentu sušených rostlinných mlék (TOPNATUR), ale i jiných výrobků z kategorie potravních doplňků. Hlavním reprezentantem této kategorie se staly výrobky pro zdravá střeva a zažívání a tzv. zelené potraviny.