Pan Pilulka testuje: Dětská kosmetika ATTITUDE

pan pilulkatestuje attitude

Pro své děťátko chceme jen to nejlepší. Platí to naprosto ve všem, ani kosmetika není výjimkou. Rozhodujeme se podle složení, parfemace a mnoha dalších aspektů. Mnohdy se nám také stane, že si myslíme, že jsme vybrali to nejlepší, děťátku ale nevyhovuje. My jsme se rozhodli vyzkoušet dětskou kosmetiku značky ATTITUDE.

Pro naše testování jsme zvolili dětské vlhčené ubrousky, které používá snad většina maminek a koupel pro děti.

Dětské tělové mýdlo, šampon a kondicionér (3 v 1) s vůní hruškové šťávy – s pumpičkou 300 ml

AttitudeMýdlo, šampon a kondicionér vše v jednom usnadní čas koupání. A to s klidným vědomím, že tento produkt je vyroben výhradně z přírodních a hypoalergenních složek a je tak velmi šetrný k dětské citlivé pokožce. S úžasnou vůní hruškové šťávy, která pochází výhradně z přírodních zdrojů.

Klady a zápory:+ veselá lahvička, která větší děti zaujme

  • + kombinace 3v1
  • + šetrný k pokožce – a to i k té nejcitlivější – (miminkovské i pokožce se sklonem k atopickému ekzému, kterou většina přípravků dráždí)
  • + při vymáčknutí pumpičkou se objeví pěna, která se dětem líbí a zajímá je – i dcerka, která si nerada myje vlásky si je touto pěnou umyje
  • +/- vůně je příjemná, ale někomu se určitě může zdát silnější
  • o něco vyšší cena, která se ale ve výsledku vyplatí – není třeba používat mnoho přípravku, je to 3v1,…

Vlhčené ubrousky Attitude bez vůně (72 ks)

Hypoalergenní, 100% biodegradabilní, vlhčené ubrousky ATTITUDE bez vůně. Velmi hebké a jemné, jsou doporučovány pro děti s citlivou pokožkou či trpícími ekzémy. Neobsahují parabeny, chlór ani další škodlivé chemické látky. Po použití mohou být v malém množství splachovány do toalety. Obsahují výtažek z aloe a heřmánku.

Attitude1

Klady a zápory:

  • + počet ks v balení
  • + praktické zavírání – ubrousky nevysychají
  • + téměř nulová vůně – voní pouze po aloe a heřmánku
  • + vhodné i pro tu nejcitlivější pokožku ( brali jsme s sebou i na cestu a vyzkoušeli i na pokožce se sklonem k ekzému – nijak nedráždily )
  • opět o něco vyšší cena, kterou ale rozhodně vyváží výše zmíněná pozitiva

Attitude3

Ekologická drogerie ATTITUDE pro děti

Prvotřídní kanadská eko drogerie, která byla vyvinuta speciálně pro děti. Ačkoliv rakovinotvorné chemické látky a toxiny jsou stále v produktech pro domácnost legálně tolerovány, ve výrobcích značky ATTITUDE žádné takové nenajdete. Výroba produktů značky ATTITUDE je založena výhradně na šetrných ingrediencích („worry-free ingredients“). Originální obaly s dětskými motivy jsou 100% recyklovatelné.

Za značkou ATTITUDE stojí skupina mladých rodičů, jejichž práce není řízena finančními požadavky trhu, ale především jejich vlastními potřebami a potřebami jejich blízkých a přátel. Mají za cíl žít uvědoměle vzhledem ke zdraví nás všech a životnímu prostředí a zabývat se jen tím, co je skutečně důležité.