Pan Pilulka testuje: Reishi v kávě light

obrazek

Jen málokdo z nás v poslední době neslyšel o houbě Reishi a jejích zázračných účincích. Ať už na obranyschopnost našeho organismu, k prodloužení života, jako podpora při detoxikaci organismu a mnoho dalšího. Společnost TEREZIA COMPANY ji na náš trh přináší mimojiné ve spojení s kávou – REISHI v kávě.

I nás účinky zajímají a proto jsme se rozhodli pro Vás tento produkt vyzkoušet. Reishi v kávě nabízí ve dvou variantách – Reishi v kávě Strong a Reishi v kávě Light. A právě verzi Light jsme otestovali.

reishi1

REISHI v kávě Light

Reishi v kávě je silný kvalitní produkt, který vám usnadní start do nového dne a zpříjemní chvilky odpočinku. Houba reishi díky pestrému obsahu cenných látek pro lidský organizmus patří mezi nejvzácnější zdraví prospěšné houby. Reishi přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu a k udržení zdravých oběhových funkcí. Ve formě horkého nápoje se k Vám dostává 100% houba reishi s certifikátem bio kvality.

  • bez řepného cukru
  • bez sladidel
  • bez konzervačních látek
  • bez lepku

Složení:

1 sáček obsahuje 11g směsi REISHI v kávě light (dextróza, sušené polotučné mléko, instantní káva, prášek celé lyofilizované houby reishi (Ganoderma lucidum / Lesklokorka lesklá) 200 mg, kakao, carobový prášek, aroma) s obsahem 44,26 mg ß-glukanu ± 1,5%.

Dávkování:

1 sáček  2x denně

Reishi

Klady a zápory

  • + příjemná vůně
  • + příjemná chuť
  • + je bez lepku, sladidel a konzervantů
  • nelze vypít úplně do dna, na dně jsou hrudky

Reishi v kávě byste měli pít 2x denně. Ráno povzbudí Váš organismus do nového dne. Musíte ale dát pozor, jak teplou vodou nápoj zaléváte. Pokud bude voda příliš horká, na dně na Vás čekají velké hrudky. Ty tvoří právě houba Reishi, každý to ale nevypije. Hrudky jsou asi jediným mínusem. Jinak mě chuť velmi překvapila. Reishi asi dostála své pověsti, protože i přes atak chřipky ze všech stran, mně se vyhnula.

bty

TEREZIA COMPANY

TEREZIA COMPANY, která se již více než 20 let zabývá vývojem, výrobou a distribucí 100% čistých  potravinových doplňků ze zdraví prospěšných hub a rostlin.
Díky vaší přízni vyrábíme produkty převážně z přírodních zdrojů, bez chemických barviv a chuťových regulátorů a většina výrobků je bez konzervačních látek. Naší základní filozofií je, aby se výrobky dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě. Věříme, že si zasloužíte kvalitní produkty ze 100% čistých zdrojů, které upevní vaše zdraví a psychickou pohodu. Proto si vám dovolujeme také představit řadu doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin, které komplexně pomáhají posílit imunitu a vypořádat se s virovými onemocněními.