Pan Pilulka testuje: Smoothie mixér Sencor

sencor2

V poslední době nabývá na oblibě smoothie. Jistě i Vy jste už potkali někoho s kelímkem zeleného či jinak barevně lákavého, hustého nápoje. Smoothie je mixovaný nápoj, jehož hlavní složkou je rozmixované sirové ovoce nebo zelenina. Doplněné může být vodou, ledem, mlékem, džusem apod. A rozhodně potřebujete smoothie mixér.

Samotná příprava je velmi jednoduchá.  Asi nejtěžší je vybrat si, z čeho si to Vaše smoothie připravíte. Použít můžete cokoli, na co máte chuť. Ať už to je banán, jablko, mango, mrkev, špenát nebo třeba brokolice. Doplnit jej můžete jogurtem, džusem, mlékem, čajem, vodou,… Vaší fantazii se meze nekladou. Skvělé chuti dosáhnete také přidáním něčeho navíc. Ať už to jsou různá semínka, oříšky, goji nebo třeba skořice.

sencor1

Pak už zbývá jen vše nandat do mixovací nádoby, zapnout a můžete se těšit, jak si smoothie vychutnáte.

I my máme rádi smoothie a proto jsme se rozhodli pro Vás jeden smoothie mixér vyzkoušet. Jde o Sencor SNB 6600.

SNB 6600BK nutri mixér SENCOR

sencor

Mění cele ovoce, ořechy, zeleninu, semínka a další superpotraviny na dokonalou tekutou energii pro vaše tělo.

Přednastavené mixovací programy
PULSE pro okamžité mixování a drcení ledu
BLEND pro výtečné, osvěžující, ovocné smoothie
EXTRA BLEND pro znamenité, výživné, zeleninové smoothie

Balení obsahuje nádoby s objemem 0,8 a 1,0 l. Nádoby jsou BPA Free. Nádoby jsou pro vyšší bezpečnost z Tritanu. Ocelové nože obsahují vrstvu Titanu.

Mixer Sencor je velmi dobrý, som spokojná, rozmixuje arasidy a akekolvek semienka. Rada v nom mixujem aj ovocie aj zeleninu. Jediná nevyhoda je pre mňa vyššia ceny, ale to vykompenzuje kvalita vyrobku.

bty

Klady a zápory:

  • + Velmi mile nás překvapilo, co všechno rozmixuje. Oříšky, led – nic mu neodolá.
  • + V balení jsou 2 různě velké nádoby.
  • Bez správně nasazené nádoby nefunguje. Je zapotřebí trochu síly, aby nádoba zapadla na správné místo.
  • – Je o něco hlučnější.

Mixér Sencor mě velmi mile překvapil. Ve srovnání s jinými smoothie mixéry je bezpečný – nádobu musíte zamáčknout, aby se přístroj zapnul. Rozmixuje vše – oříšky, semínka, led,… Nápoje jsou vždy řádně rozmixované, nezůstanou kousky, jak se mi u běžného smoothie mixéru stávalo. Jediné mínus vidím v hlučnosti, ale to je prostě cena za kvalitně rozmixované suroviny.

Nutri mixér SENCOR v provedení SNB 6600BK v černé barvě a SNB 6601RD v barvě červené si od 16.4.2018 do 22.4.2018 můžete zakoupit za výhodnou akční cenu 1799 Kč.