Pan Pilulka testuje: Veroval CRP domácí test

veroval

Všude kolem nás řádí chřipka, která není vůbec příjemná. A pokud se k ní přidají několikadenní čtyřicítky horečky, člověk si vůbec není jistý, zda opravdu jde „jen“ o chřipku. Začnete přemýšlet, zda nemoc vyléčíte sami běžnými prostředky, nebo jsou třeba antibiotika.

Možná přemýšlíte, zda zajít k lékaři, aby Vám potvrdil, jestli je to opravdu jen chřipka. Ale  čekárna plná dalších kýchajících, smrkajících pacientů zmítaných horečkou není nic lákavého. Bojíte se, abyste si domů nepřinesli ještě něco horšího. Nemluvě o čase, který tam strávíte.

Řešením může být CRP domácí test, který indikuje původ onemocnění a zjistí tak, zda jsou antibiotika nutná či nikoliv.

bty

 CRP test „Pomohou vám k léčení antibiotika?“ od značky Veroval ®

btyProvedení CRP testu nezabere víc než pět minut. Balení obsahuje vše potřebné od lancety k odebrání kapky krve z bříška prstu po test s vyhodnocovacím okénkem. Díky nastavitelné hloubce vpichu jehly lze CRP test využít nejen k ověření zdravotního stavu dospělých, ale i dětí.

Před použitím určitě doporučujeme  si opravdu pozorně přečíst návod. Ideálně abyste při prvním použití byli dva – jeden četl návod a hlídal, zda vše děláte správně a druhý test prováděl. Také si rozhodně obsah balení vyskládejte, ať máte vše potřebné po ruce. I když se možná budete bát vpichu, není to nic nepříjemného. Jedná se jen o malé píchnutí. Za chvíli o něm ani nebudete vědět.

Klady a zápory

  • + balení obsahuje vše potřebné
  • + pokud máte doma děti, určitě se vyplatí mít jej v domácí lékárničce
  • + ušetří čas – víte, zda je návštěva lékaře nutná či nikoli
  • chvíli nám trvalo, než jsme zjistili, jak pracovat s lancetou
  • jen 1 kus v balení (třeba roztok by určitě vystačil na více použití)

bty

Značka Veroval ® nabízí až 12 diagnostických testů pro domácí použití. Výhradním distributorem těchto testů je přední výrobce zdravotnických prostředků HARTMANN – RICO. Více informací včetně instruktážních videí pro použití jednotlivých testů najdete na www.veroval.cz.