Patentovaná láhev HABERMAN s protikolikovým systémem

CB Haberman krmení_rgb

Řešíte u svých miminek dětskou koliku? Používáte už kojeneckou lahvičku? Přečtěte si následující článek, kde se dozvíte, jak ideálně minimalizovat polykání vzduchu z láhve a jak dětem dopřát klidnější bříška. Představujeme patentovanou láhev HABERMAN značky Canpol babies.

Jak rozpoznat dětskou koliku?

Kojenecká kolika je velmi nepříjemný stav, který se nejčastěji objevuje u miminek ve věku 2. – 4. týdnů. Od dvou měsíců už dochází ke zmírnění bolestí v bříšku a kolem 6. měsíce už je jen ojedinělá, což je spojeno také s prvními pohyby miminka.

Maminka by měla zjistit, zda se jedná právě o kojeneckou koliku, nebo její miminko trápí jiné problémy. Pokud si nejste jista, navštivte raději dětského lékaře. Vaše děťátko je u koliky zarudlé, často pláče, jeho bříško je v křeči, napnuté, z bříška vycházejí po krmení zvuky kručení.

Je dobré si uvědomit, čím přesně je kojenecká kolika způsobena a podle toho tento problém řešit. Pokud jste si jista, že se jedná o koliku, můžete vyzkoušet jemnou masáž bříška, také velmi často pomáhají teplé obklady a nesmíte zapomenout ani na blízkost – miminko je s Vámi velmi rádo a v bezpečí.

CB Habrman_masáž bříška

Jak vybrat kojeneckou láhev?

Občas se může stát, že za dětskou kolikou stojí nevhodná kojenecká láhev. Pokud už chcete nebo musíte přejít na kojení z láhve, můžete si vybrat produkt, u kterého můžete také dále bez problémů kojit. Kojenecké láhve doporučujeme, když maminka zrovna nemůže kojit (je nemocná, musí do práce apod.) nebo když chcete svým prsům dopřát na chvíli úlevu.

 Značka Canpol babies má ve svém širokém sortimentu pro děti také protikolikovou láhev HABERMAN, která zmírňuje bolesti bříška. Díky patentované technologii přirozeně eliminuje vzduch, který miminka polykají během krmení. Obsahuje revoluční savičku s protikolikovým systémem, která se během krmení uzavře a díky filtru odstraní veškerý vzduch z pokrmu. Vaše miminko nepolyká vzduchové bublinky a tím nedochází k trápením s bolavým bříškem a křečemi. Navíc je savička díky oddělené komoře stále plná bez ohledu na to, v jakém úhlu láhev používáte.

Mléko či jiné pokrmy nevytékají z láhve HABERMAN samovolně – je nutné aktivní sání dítěte stejně jako při kojení. Lahvičky jsou tudíž vhodné i v případě, když chcete kombinovat kojení a krmení z láhve.

Láhev je určena pro děti do 6 měsíců – rychlý či pomalý průtok savičky se reguluje jejím natočením vlevo či vpravo, což umožní přizpůsobit množství mléka potřebám miminka. Kojenecká láhev HABERMAN je k dostání ve třech designech a objemu 260 ml.

Chcete vědět více informací? Zajímají vás novinky, soutěže a akce? Navštivte nás na Facebooku nebo Instagramu.

Značka Canpol babies doporučuje kojení jako nejlepší a nejzdravější formu výživy dítěte. Alternativní formy krmení dítěte vždy konzultujte s pediatrem, porodní asistentkou, dětskou sestrou nebo farmaceutem. Přistupte k němu pouze v případě, že je kojení nemožné nebo nedostačující.

CB Haberman_odříhnutí

O značce:

Značka Canpol babies nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro maminky a miminka na evropském trhu. Již více než 25 let pečujeme o to, aby maminky mohly úspěšně začít svou cestu mateřstvím, a pomáháme jim překonat veškeré počáteční výzvy, které s ním souvisí. Podporujeme maminky v raném období mateřství a díky komplexnosti portfolia (více než 600 produktů) je doprovázíme v prvních letech života jejich dětí. Nabídka Canpol babies zahrnuje široký výběr produktů od potřeb v období těhotenství a po porodu, krmení dítěte, dudlíky, kojenecké láhve, odsávačky, hygienické a bezpečnostní pomůcky, ale také plyšové hračky.