Péče o pokožku celé rodiny – s Topicrem je to hračka!

rodina

Topicrem je značka, která nabízí dermo-kosmetiku bezpečnou pro novorozence, děti i dospělé; a to i pro citlivou pokožku. Vznik je datován v roce 1993, kdy majitel farmaceutické společnosti Mayoly Spindler hledal krém vhodný pro péči o synovu atopickou pokožku, který zmírní zarudnutí a svědění. Výsledkem snahy farmaceutů byl krém, který byl nemastný, nelepivý, vysoce hydratační, doplňoval kůži lipidy a okamžitě pronikal do pokožky.

Ve Francii se za více než dvacet let své působnosti stal Topicrem natolik oblíbený, že se například jeho Ultra-hydratační tělové mléko, které je vhodné pro celou rodinu, stalo nejprodávanějším tělovým mlékem ve Francii (dle farmaceutických dat) a každých 25 sekund se na světě jedno Ultra-hydratační tělové mléko prodá.

Právě Topicrem Ultra-hydratační tělové mléko je nejznámějším produktem značky Topicrem, která se i nadále snaží vyvíjet další a další produkty, které budou vhodné pro celou rodinu.

“Kdyby jednoho dne někdo řekl, že dítě přinese pocit pohodlí milionům lidí na světě…Kdo by tomu uvěřil ?”

Postupně se značka začala šířit po celém světě a v roce 2015 zamířila i k nám do Čech. I u nás sklízí úspěchy. Produkty Topicrem jsou doporučovány lékaři, lékárníky, dermatology, gynekology a pediatry po celém světě.

Pokožka našich nejmenších si zaslouží tu nejlepší péči, protože jejich pokožka je tenká a hodně náchylná k poškození. Zapomínat bychom ale neměli ani na sebe.

bty

A jelikož chceme dopodrobna vědět, jaké produkty Vám nabízíme, i my jsme se rozhodli značku Topicrem vyzkoušet. Kdo má citlivou pokožku, už se jí totiž nezbaví. Jediné, co můžete udělat, je mírnit její projevy. Naším testem prošly následující produkty:

Topicrem CICA obnovující krém 40 ml

Speciálně vyvinutý obnovující krém pro podrážděnou, poraněnou či popálenou kůži, mokvající vřídky (dermatitida, mykóza), jizvy, pocity pálení, opruzeniny, po dermatologických zákrocích, aj. Může se aplikovat do otevřené rány. Vhodný také na poraněnou a opruzenou kůži novorozenců.

Skvělý krém, který má mnohé využití. Určitě by neměl chybět v žádné tašce či kabelce. Maminky jej využijí jako krém proti opruzeninám, my ostatní třeba při podráždění pokožky ze sluníčka. Mně se osvědčil i na počínající opar, který se rychle zhojil.

Aktivní látky: • Měď • zinek • Magnesium • Kyselina hyaluronová .

Použití: Aplikujte 1-2 krát denně na vyčištěnou a vysušenou tvář, tělo a vnější sliznice.

Topicrem AD Ultra výživný mycí gel 500ml

Ultra vyživující mycí gel pro potřeby velmi suché, citlivé a atopické kůže, vhodný pro novorozence, děti a dospělé. Je neparfémovaný s vysokou tolerancí snášenlivosti. Obsahuje lněný olej, bio lipidy a glycerin.

AD Ultra-výživný gel šetrně myje atopickou pokožku, uklidňuje podráždění a svědivost, vyživuje a zároveň napomáhá při intenzivní obnově hydrolipidického filmu kůže.

Syn má atopickou pokožku a ideální pro něj je, když se myje čistou vodou. I on se ale chce umýt nějakým přípravkem, jako sourozenci nebo rodiče. Najít ten správný přípravek, který nepodráždí jeho pokožku ale není jednoduché. Rádi jsme Topicrem AD Ultra výživný mycí gel rádi vyzkoušeli. Pokožku nijak nedráždí ani nevysušuje. Při delším používání pokožku zklidnil, už tolik nesvědí. Osvědčilo se nám použití spolu s Topicrem AD Zvláčňující balzám. Ihned po koupeli jsme tělo natřeli balzámem a pokožka je klidnější, není tolik podrážděná a pomalu ustupuje i svědění.

Topicrem AD Zvláčňující balzám 200 ml

AD ZVLÁČŇUJÍCÍ BALZÁM byl speciálně vyvinut pro potřeby velmi suché citlivé a atopické kůže, vhodný pro novorozence, děti a dospělé.

Je neparfémovaný s vysokou tolerancí snášenlivosti, obsahuje lněný olej bohatý na mastné kyseliny omega 3 a 6, které pomáhají při intenzivní obnově hydrolipidického filmu a alantoin zklidní podrážděnou a svědivou pokožku. Není mastný, nelepí se a rychle se absorbuje.

Líbí se mi, že je balzám neparfemovaný a zbytečně tak nedráždí citlivou pokožku. Jak jsme namlsaní a chceme, aby tělová mléka voněla, tak možná budete zaskočeni, že opravdu nevoní. Ačkoli není mastný a rychle se vstřebá do pokožky, tak pokožka se po pravidelném používání promastí a vypadá zdravěji.

bty

Topicrem ultrahydratační tělové mléko 200 ml

ULTRA-HYDRATAČNÍ TĚLOVÉ MLÉKO poskytuje 24 hodinovou hydratační ochranu, a tak zabraňuje projevům suché pokožky. Vhodný je zejména, jak pro citlivou a suchou a dehydratovanou kůži, tak pro jemnou dětskou pokožku. Jedná se o nejprodávanější tělové mléko ve Francii.

Výrobek prošel dermatologickými a pediatrickými testy.

Naprosto oprávněně nejoblíbenější krém pro osoby s citlivou pokožkou. Stačí ho lehce vetřít do pokožky. Asi po týdenním užívání je pokožka znatelně jemnější a hydratovaná. Zmírňuje podráždění a zarudnutá místa pomalu začala blednout. Absolutně nejlepší krém na citlivou pokožku, který jsme vyzkoušeli a vřele doporučujeme!

Chcete i Vy dopřát své rodině tu nejlepší možnou péči o pokožku? Vyzkoušejte Topicrem! A dobrá zpráva pro ženy – v nabídce najdete také třeba Micelární vodu, nebo tělový peeling.