Pevná a krásná ňadra? Víme, jak je získat!

Foto_NadraIN

„Ženské zbraně“ jsou v současnosti vystavovány na obdiv širokému okolí. Snad každá žena má ve skříni oblíbené šaty, ve kterých decentně odhalí své ženské křivky. Co ovšem podniknout v situaci, když vaše poprsí už nevypadá jako ze žurnálu? Jestliže chcete oslnit opět pevnými a krásnými ňadry, čtěte dál.

Strašák krásného poprsí – diety a antikoncepce!

Je všeobecně známo, že svůdnost ženského dekoltu se posuzuje podle tří základních faktorů – velikost, tvar a v neposlední řadě také jeho pevnost. Velikost poprsí je dána geneticky, ale tvar a pevnost závisí na napětí pokožky a podpůrných svalů. A právě ty ovlivňují různé okolnosti. Mezi nejčastější příčiny, které mají vliv na změny poprsí, patří věk, mateřství, stravovací návyky, drastické diety nebo také hormonální antikoncepce.

Potřebná náprava

Jelikož téměř každá žena chce být přirozeně krásná a obdivovaná, je nezbytné, aby se pečlivě starala o svůj zevnějšek.  A to platí také pro váš dekolt. Jestliže své poprsí zanedbáváte, postupem času dojde ke ztrátě jeho pružnosti a pevnosti. Pořiďte si speciální krém, olej či tělové mléko, jež je zaměřeno speciálně na oblast dekoltu a krku. Tím zajistíte potřebnou hydrataci pokožky a její mladistvější vzhled.

Vyzkoušet můžete také různé zpevňující cviky pro posílení vašeho poprsí.

První cvik: Gumičku do ruky
Ruce dejte do pravého úhlu a držte gumičku takovým způsobem, aby na zádech byla kousek pod lopatkami. Její konce uchopte do dlaní, zatněte bříško a poté v pravidelných intervalech pohybujte rukama směrem k tělu a zase zpět. Opakujte dvacetkrát, ideálně ve dvou sériích.

Druhý cvik: Dlaně proti sobě
Postavte se, zpevněte bříško a lopatky tlačte směrem dolů. Ruce spojte ve výši hrudníku, lokty nechte od sebe. Vytvořte tlak mezi dlaněmi po dobu deseti sekund. Tento účinný cvik opakujte nejméně čtyřikrát.

Co ještě lze podniknout

NadraIN Forte (1)

Dnešní ideál ženy vyžaduje výrazné křivky a oblé linie. Proč tedy neustále trápit své tělo redukčními dietami, když trend anorektických modelek je v posledních letech na ústupu. Jestliže nepatříte mezi zastánkyně skalpelu, a přesto toužíte udělat něco pro své poprsí, vyzkoušejte osvědčený doplněk stravy NadraIN FORTE který díky čtyřem silným komplexům pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Obsahuje přírodní látky, které šetrnými a bezpečnými mechanismy modulují účinky přirozených ženských hormonů a metabolismus ženského organizmu. Příznivě tak ovlivňují krásu ženských prsou, udržují tělesný komfort a harmonii ženského těla.

Oslňte své okolí dekoltem bohyně!

Zakoupit NadraIN FORTE TEĎ