PILULÁČEK

Pilulacek (1)

S příchodem děťátka na svět rodiče vstupují do nové životní etapy. Ta s sebou přináší mnoho krásného, někdy nás ovšem dokáže také potrápit. Všichni si přejeme, aby toho trápení bylo co nejméně.

I  my bychom rádi přispěli svou „troškou do mlýna“ a tuto novou životní roli Vám alespoň trochu zpříjemnili. Právě pro Vás je tu program Piluláček, na jehož stránkách naleznete inspiraci, rady ze života a mnoho dalšího. Ať už miminko teprve plánujete, už jej čekáte a pořizujete třeba první výbavičku a nebo už je Vaše děťátko již na světě, jistě si zde najdete něco pro sebe.

Piluláček je sám ještě miminko. Na tomto světě se teprve rozkoukává. Ale jako každé správné miminko se bude vyvíjet a růst. A my bychom byli rádi, abyste se na jeho vývoji podíleli i VY

Co pro to můžete udělat?

Budeme moc rádi, když nám napíšete jakýkoli svůj postřeh, otázku, tipy a náměty, co se Vám líbí nebo prostě jen tak. Na všechny Vaše zprávy se bude těšit Ivana Kyllerová, které můžete psát na mail: pilulacek@pilulka.cz.


Autor: Ivana Kyllerová

Maminka 3 rarášků ve věku 3-8 let, se kterými ráda podniká výlety, tvoří a tráví veškerý volný čas. Jako maminka se zajímá o vše, co souvisí s péčí o děti, různé vychytávky apod. Od roku 2015 spolupracuje s webem pro děti a o dětech Vašeděti.cz. Ráda se s Vámi podělí o své prakticky nabyté zkušenosti z oblasti péče o děti.

Iva - foto