Pan Pilulka testuje: Dámská hygiena NATY

2

Každá žena se chce neustále cítit příjemně a v pohodě a to i během svých dnů. Hygiena intimních partií je nezbytnou součástí moderního životního stylu. V rámci dámské intimní hygieny Vám nabízíme širokou nabídku produktů. Jednou ze značek je i dámská hygiena Naty.

Dámská hygiena Naty poskytuje čistou, přírodní a bezpečnou péči, která je zejména v intimních partiích důležitá. Vložky i tampóny jsou 100% biologicky rozložitelné, kompostovatelné, bez plastů a chemických látek. K tomu vás překvapí stejnou funkčností jako najdete u konvečních výrobků. 100% biologicky rozložitelné jsou i papírové obaly. Dámská hygiena od Naty získala  už mnoho ocenění.

Dámské vložky mají podobné vlastnosti jako jednorázové plenky. Jsou na bázi kukuřičného škrobu, prodyšné, bez chlóru a parfémů.

Dámské ECO slipové vložky Naty (32 ks) – normal

Dámské ECO slipové vložky Naty – normal (32 ks) jsou vyráběny z přírodního materiálu – 100% biologicky odbouratelné, 100% kompostovatelné.

Tyto vložky jsou super, velikost je akorát, drží dobře přilepené. Benefitem je pro mě přírodní složení, absorbce, ale zároveň jsou prodyšné, takže nepodporují gynekologické problémy a podráždění. Doporučuji.

Líbí se mi velikost tamponu a jednoduchost pri otevíraní. Jsou praktické a malé a zo 100% biologických rozložitelných zdrojů z organické bavlny, 100%kompostovatelné. Jsem spokojená.

Dámské ECO tampóny Naty (18 ks) – regular

Balení obsahuje 18 ks ekologických dámských tampónů pro slabší a běžnou menstruaci.100% z přírodních materiálů, biologicky rozložitelné, kompostovatelné.

Funkčnost a spolehlivost se neliší od konvenčních tampónů a přitom jsou velmi ohleduplné k našemu zdraví. Pocit z tampónů neobsahujících ropné plasty a syntetické látky vás sám přesvědčí.

 Líbí se mi velikost tampónu a jednoduchost při otevíraní. Jsou praktické a malé a ze 100% biologických rozložitelných zdrojů z organické bavlny, 100% kompostovatelné. Jsem naprosto spokojená.

naty

Dámské ECO vložky Naty (15 ks) – normal

Balení obsahuje 15 ks dámských ekologických vložek pro slabší a běžnou menstruaci. Nejsou běleny chlórem, bez umělé hmoty, chemie, parfémů, bělidel a dalších nežádoucích látek. Jsou navrženy v harmonii s ženskou pokožkou a životních prostředím, poskytují tu nejčistší a nejbezpečnější péči.

Vložky jsou velmi jemné a prodyšné. Skvěle absorbují, drží přesně tam, kde mají. Nedráždí pokožku, nejsou nijak parfemované a jsou z čistě přírodních materiálů. Skvělé, jsme naprosto spokojena.

Produkty značky Naty jsou bez živočišných složek a nejsou testovány na zvířatech. Společnost Naty se nyní připravuje na získání certifikátu „Vegan“. Značka Naty je první značkou na světě, která je nezávisle certifikována pro obnovitelnost jejích produktů dle ASTM D6866. ASTM je mezinárodní nezisková organizace, která utváří a publikuje standardy kvality materiálů, produktů a služeb.