Pitný režim jednoduše a výhodně

pitný režim

My Češi jsme od mala naučeni na bublinky, ideálně dobře vychlazené a oslazené. V našich nákupních vozících se to proto hemží lahvemi a plechovkami rozličných barev a chutí. Napadlo vás však, kolik času, energie a v neposlední řadě i financí můžete ušetřit, pokud si perlivou vodu budete vyrábět sami a v pohodlí domova?

Velké víkendové nákupy nepatří k našim oblíbeným disciplínám. Trápení spojené zejména s nakládáním, nošením a vykládáním těžkých tašek potravin si dokáže vychutnat asi málokdo. A pokud do vašeho týdenního repertoáru patří i nákup balené vody, bavíme se o desítkách litrů nápojů týdně, které je zapotřebí nejen odtahat domů, ale následně i zlikvidovat v podobě hromad plastových lahví či prázdných plechovek.

Výborným řešením je výrobník domácí perlivé vody, který vás zbaví tahání těžkých lahví balené vody a zároveň vám umožní, abyste si svůj oblíbený nápoj připravili vždy čerstvý a perlivý přesně tak, jak to vyhovuje vám, či vašim hostům.

sodastream

Perlivá voda je pak v kombinaci s kouskem čerstvého ovoce či ovocnými šťávami i výborným způsobem, jak své děti odnaučit od nezdravých sladkých limonád. Kvalitní značkový výrobník domácí perlivé vody dnes pořídíte za nevelký obnos na hranici od 1.500 Kč, přičemž cena jednoho litru doma vlastnoručně připravené perlivé vody začíná na částce 2,57 Kč.

Tudíž si za pohodlí spojené s přípravou domácí perlivé vody bez tahání lahví nemusíte nijak zbytečně