Plánování miminka

V současnosti se často setkáváme s iluzí kontroly nad mnoha věcmi. Dokážeme různé věci naprogramovat, například si dokážeme nastavit automatické vypnutí televize nebo nastavíme náš kávovar, aby nás ráno čekala teplá káva, když vstaneme z postele. V poslední době mají lidé pocit, že na všechno existuje nějaký ovladač. Bohužel mnoho věcí tímto způsobem nefunguje a plánování miminka je jedno z nich. Možná jste se rozhodli s miminkem ještě nějakou dobu počkat a možná se snažíte, ale pokaždé přichází zklamání.

brisko

Pro každou ženu je těhotenství a mateřství tím nejkrásnějším darem v životě, avšak s příjemným přicházejí i povinnosti, ale pro matku z větší části příjemné. Právě proto byste se měli předtím, než se rozhodnete pro tento důležitý krok ve Vašem životě pečlivě připravit a přizpůsobit tomu celý svůj život.

V tomto Vám mohou výrazně pomoci těhotenské a ovulační testy Woman secret.

Těhotenské testy Woman secret „BABY“

Těhotenské testy Woman secret „BABY“ jsou určeny k rychlému a spolehlivému zjištění včasného těhotenství. Testy je možné díky vysoké citlivosti 10mlU/ml použít kdykoliv v průběhu 24 hodin, tzn., že nemusíte použít ranní moč.

Ovulační testy Woman secret „RIGHT TIME“

Toužíte po děťátku? Pokud ano je dobré, abyste znali své plodné dny. Ovulační testy Woman secret jsou dobrým pomocníkem pro páry, které se pokoušejí otěhotnět. Pomocí těchto testů lze určit s 99,5% přesností vaše nejplodnější dny v měsíci.

Test na určení pohlaví dítěte Woman secret „Girl or Boy“

Jste těhotná a chtěli byste rychle vědět pohlaví Vašeho děťátka? Je tu pro Vás nový, jednokrokový test na určení pohlaví dítěte Woman secret „Girl or Boy“. Test je určen k použití po ukončeném 10. týdnu těhotenství.

Naše testy můžete zakoupit v každé dobré lékárně! Nebo nás kontaktujte na info@imperialvitamins.cz.