Plenky Bella Happy. Přebalení na první pokus!

Znáte to. Výměna plenky může být legrace, ale někdy se u ní pořádně zapotíme. Zkuste zkrotit malého neposedu, který nevydrží v klidu a je rychlejší, než by se zdálo. Na přebalení pak máte často jen jeden pokus 🙂

Řešením pro rodiče mohou být dětské jednorázové plenky Bella HAPPY s novým systémem upínání New Flexi Fit, který výrazně usnadní přebalování i méně zkušeným krotitelům. Díky speciálním elastickým bočnicím se plenka snadno přizpůsobí dětskému tělíčku a o to rychleji při její výměně uspějeme. Krom toho plenka děťátku sedí i při větších pohybových aktivitách. Opakovaně použitelné elastické suché zipy přispívají k celkové pružnosti plenky a pohodlí děťátka.

Nová konstrukce jednorázových plenek Bella Happy přináší i další výhody

Například hedvábně jemný materiál ze speciální netkané textile, který nejen, že rychle odvede vlhkost od dětské pokožky, ale zároveň ji rovnoměrně rozvede po celé délce anatomicky tvarovaného absorpčního jádra. Díky nové technologii je navíc plenka tenčí při zachování maximální savosti a malým průzkumníkům zaručí naprostou volnost pohybu. Děťátko je v suchu a nikde ho nic netlačí.

Systém Air Flow zajišťuje dostatečný přístup vzduchu k pokožce, plenka je tedy maximálně prodyšná, přírodní výtažek ze zeleného čaje zase působí protizánětlivě a tím zabraňuje vzniku podráždění.

U nejmenších velikostí plenek bylo pamatováno i na prostor pro hojící se pahýl pupeční šňůry a indikátor vlhkosti, který nás bude v pravou chvíli informovat, že je čas plenku vyměnit, aby bylo miminko stále v suchu a cítilo se pohodlně,.

Plenky Happy lze pořídit v 8 základních velikostech – Before NewBorn (0), NewBorn (1), Mini (2), Midi (3), Maxi (4), Maxi Plus (4+), Junior (5), Junior Extra (6) + 2 velikosti pro miminka s velmi nízkou porodní vahou (Nano, Micro). Již zanedlouho vstoupí na český trh i dětské absorpční kalhotky Happy Pants.

Video o aktuální verzi plenek Happy