Plenky HAPPY – spokojené miminko i maminka

spokojené dítě

Plenky Bella Happy zná každá maminka. A právě zkušenosti a přání maminek vedly ke vzniku dvou nových konstrukčních systémů, které se plně přizpůsobuji vývojové fázi Vašeho děťátka.

Prvních pár měsíců, kdy je pro Vaše miminko nejpodstatnější plenka, která mu umožní co nejpohodlnější spánek, jistě oceníte hedvábně jemný materiál, ze kterého je vyrobena a tekutinu extra rychle pohlcující systém Premium Dry, udržující zadeček miminka v suchu.
A až přijde čas na výměnu plenky, není potřeba složitě kontrolovat její obsah, protože Vám napoví takzvaný indikátor vlhkosti, žlutý pásek ve spodní části plenky, který se zbarví do zelena. Velmi praktický je i výřez pro hojící se pupík v přední části plenky.

Pohybově aktivnější děti v batolecím věku potřebují hlavně plenku, která je v jejich průzkumných výpravách nebude omezovat a udrží uvnitř, co tam má zůstat. Díky nové technologii jsou nyní plenky Happy při zachování maximální savosti ještě tenčí, takže malým průzkumníkům zaručí naprostou volnost pohybu a zadeček v suchu.

Plenky se skvěle přizpůsobují tělíčku miminka a zůstávají správně upnuté i při větších aktivitách. Samozřejmostí jsou opakovaně použitelné suché zipy, které přispívají k celkové elastičnosti plenek.

bella happy

A důvodů, proč plenky Happy patří u rodičů mezi nejpopulárnější je daleko víc.

Věděli jste například, že plenky Happy obsahují přírodní extrakt ze zeleného čaje?

Výtažek ze zeleného čaje působí protizánětlivě, zabraňuje tvorbě bakterií a neutralizuje zápach. Navíc je jako jeden z mála na našem trhu přírodního původu!

Věděli jste, že plenky Happy jsou nadstandardně prodyšné?

O dostatečný přístup čerstvého vzduchu k pokožce se totiž stará speciální konstrukční systém Air Flow a chrání ji tak před podrážděním.

Nebo že jedním z důvodů perfektní přizpůsobivosti plenek je speciálně anatomicky tvarované absorbční jádro?

Díky němu se miminko může i s plenkou pohodlně hýbat a netlačí ho mezi nožičkami.

U některých plenek se setkáte s problémem rozvodu tekutiny v absorpčním jádru

Tekutina se drží pouze ve středové části a nevsakuje se dostatečně rychle. Ne tak u plenek Happy, kde systémy Quick Dry a Premium Dry tekutinu rozvádějí pomocí speciální netkané textilie po celé délce jádra a tím zvětšují jeho kapacitu.

Pokud jste ještě nové plenky Happy nevyzkoušeli, určitě je zkuste a najděte si svůj důvod, proč spojit první měsíce a roky svého děťátka právě se značkou Bella Happy.