Pocity těžkých nohou nepodceňujte, mohou vést k vážnějším problémům

diosČasto podceňovaným problémem, které postihuje téměř třetinu žen a až pětinu mužů, jsou potíže s dolními končetiny. Zpočátku projevuje pocitem těžkých nohou a jejich bolestí, ale může mít nepříjemné následky. O své nohy bychom proto měli dobře pečovat. Jednou z možností je využít například DIOSVEN gel od společnosti Generica.

DIOSVEN gel přináší namáhaným nohám okamžitou chladivou úlevu. Oproti různým mastem představuje forma gelu výhodu především v tom, že se dobře roztírá a není nutné jej vmasírovat do pokožky. Přesto se látky obsažené v gelu velice dobře vstřebávají do těla.

Hlavními účinnými látkami gelu DIOSVEN jsou escin, panthenol, levandulová silice a silice z kůry pomeranče. Ty všechny mají pozitivní účinky na pokožku dolních končetin. Escin je obsažen v plodech jírovce maďalu. Je známý svým působením na pružnost a pevnost cévních stěn, podporuje prokrvení pokožky, příznivě působí při pohmožděninách a modřinách. Tyto účinky jsou klíčové nejen při péči o dolních končetinách, ale také při poúrazových pohmožděninách například při zimních sportech a podobně.

Druhou podstatnou látkou obsaženou v gelu DIOSVEN je panthenol. Ten je vhodný pro zlepšení hydratace pokožky a zároveň snižuje její svědění. Pomáhá také urychlit hojení nejrůznějších poranění. Pro komplexní ošetření nohou jsou samozřejmě důležité obsažené silice z levandule a kůry pomeranče, které mají regenerační účinky.

DIOSVEN gel je neparfémovaný a bezpečný i během těhotenství. Po aplikaci se okamžitě vsákne, takže nezanechává mastné stopy. Gel stačí jemně vetřít do pokožky dolních končetin, od chodidel směrem nahoru k srdci. Aplikovat jej můžete i několikrát během dne.

Diosven gel si můžete zakoupit ZDE.