Postava do plavek a zdraví jako rybička

Beautiful sporty woman body. Sexy body of a beautiful woman. Slim tanned woman's body. Beautiful sexy female slim tanned body

Taky byste chtěla udělat něco pro své zdraví a krásnou postavu? Léto se blíží a spolu s ním i moment, kdy se ukážete poprvé v plavkách nebo hezkých šatech. Na novoroční předsevzetí si už možná nevzpomínáte, ale určitě mezi nimi bylo i více cvičit, zhubnout nebo jinak zapracovat na své kráse a zdraví. Zkuste letos svoje předsevzetí splnit a udělejte něco pro sebe a své zdraví. My ženy jsme rády přirozeně krásné. Rády se líbíme svým manželům, partnerům, přátelům, známým a konec konců hlavně samy sobě.

Co udělat proto abychom si k přirozené kráse dopomohly?

Můžeme cvičit, můžeme držet diety, ale co když existuje i cesta, jak našemu tělu dopomoct i zevnitř? Říkáte si, že žádnou chemii a zkrášlující operace nechcete? Příroda to vyřešila za Vás díky fytoestrogenům. Zapomeňte na chemii i na skalpel a zkuste směs bylin, které přirozenou cestou pomáhají budovat zdravé a krásné ženské tělo.

Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum)Taktéž bylinka s názvem Pískavice řecké seno a extrakt ze semen této rostliny je zdrojem fytoestrogenů. Pískavice řecké seno je známá pro svůj stimulující vliv na tvorbu mateřského mléka u kojících žen a má také pozitivní vliv na zvětšení objemu prsů. Napomáhá vyrovnávání metabolismu tuků v těle a podporuje zdravé trávení, čímž přispívá ke udržení štíhlé linie. Navíc má i antioxidační účinky.

Smldinec chlupatý obsahuje kromě fytoestrogenů taky látky které napomáhají normalizovat hladinu hormonů a pomáhá ženám vyrovnat se se známými příznaky spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, nespavost a podrážděnost. Pro pohodlí před a během menstruačního cyklu je velmi dobrým pomocníkem i Srdečník obecný.

Dalšími zázraky přírody jsou Damiana, která přispívá k regulaci hmotnosti, potlačuje chuť k jídlu a mořská řasa Kelp, která přispívá ke snížení vstřebávání tuků, napomáhá pocitu nasycení a snižování hmotnosti. Také se stará o vlasy a zlepšuje jejich strukturu či posiluje nehty. Fytoestrogeny obsahuje taky Fenykl obecný, Benedikt lékařský, Andělika lékařská neboli Ženský ženšen a všechny tyto bylinky naleznete v doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie.

breast

Využijte možnost být krásná přirozenou cestou a přijměte pomocnou ruku přírody, která se postará i o Vaše zdraví. Buďte sebevědomá a spokojená se svým tělem.