Pošťouchněte přírodu přirozeně!

 

INOFOLIC BRUSKO (1)

Přivést dítě na svět je nejpřirozenější touhou. Představujeme Vám doplňky stravy s patentovaným složením pro páry, které se snaží o potomka.

INOFOLIC® je vhodný jako doplněk stravy v případě zvýšené potřeby inositolu a kyseliny listové, nebo v případě jejich nedostatku v organismu. Zejména v době zvýšené snahy o početí potomka.

Složení

Každý sáček obsahuje 2g myo-inositolu a 200 μg kyseliny listové. INOFOLIC® je dostupný ve formě bílého prášku.

Pro koho je vhodný?

INOFOLIC je vhodný jako doplněk v případě zvýšené potřeby inozitolu a kyseliny listové, nebo v případě jejich nedostatku v organismu. Zejména v době zvýšené snahy o početí potomka.

INOFOLIC CZ 3D copy

Jednoduché podávání

  1. Sklenici naplňte vodou.
  2. Otevřete sáček a jeho obsah nasypte do sklenice.
  3. Míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí.
  4. Celý obsah sklenice vypijte.
  5. Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho.

Alergie

Není známa jakákoliv alergická reakce na složky obsažené v přípravku INOFOLIC®. Přípravek můžete kombinovat s jinými přípravky (doplňky stravy nebo léčivými přípravky).

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka je 2 sáčky denně (4g inositolu). Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Přípravek se smí užívat jen perorálně. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

INOFOLIC® Combi je doplněk stravy s jedinečným složením D-chiro-inositolu, myo-inositolu a kyseliny listové v období zvýšené potřeby těchto látek, který je vhodný též pro specifické skupiny žen, např. ženy s nadváhou (BMI > 25), obezitou nebo metabolickým syndromem. Účinná forma měkkých gelových kapslí zabezpečuje optimální dostupnost a vstřebatelnost složek přípravku.

INOFOLIC COMBI 60 2016 CZ 3D

Doporučené dávkování

Doporučená denní dávka jsou 2 kapsle (1100 mg myo-inositolu a 27,6 mg D-chiro-inositolu). Nepřekračujte denní doporučené dávkování. Doplňky stravy nejsou náhradou pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

Jednoduché podávání

Denní dávku 2 kapsle zapít vodou.

www.inofolic.cz

Bez názvu - 2

FOLANDROL®  je vhodný jako doplněk v případě zvýšené potřeby nebo nedostatku látek, ze kterých je složený. Může přispívat mužskému reprodukčnímu zdraví v období, kdy se pár snaží o potomka, díky jedinečnému složení, které přispívá k ochraně spermií před oxidačním stresem a podporuje přirozenou tvorbu spermií a jejich zrání (selen).
Zejména pro muže snažící se o potomka.

Složení

Každý sáček obsahuje 1 g myo-inozitolu, 0,2 mg kyseliny listové, 30 mg vitamínu E, 30 mg L- karnitinu, 30 mg L-argininu a 0,055 mg selenu, sacharózu, kyselinu citronovou, emulgátory: estery sacharózy, sladidla: acesulfam K, aspartam, barviva: beta-karoten, protihrudkující látku: oxid křemičitý. FOLANDROL® je dostupný ve formě bílého prášku. Balení obsahuje 30 sáčků.

FOLANDROL CZ 3D copy

Jednoduché dávkování

  1. Sklenici naplňte vodou.
  2. Otevřete sáček a jeho obsah nasypte do sklenice.
  3. Míchejte, dokud se prášek úplně nerozpustí.
  4. Celý obsah sklenice vypijte.
  5. Pokud Vám lékař doporučil dávkování, dodržujte ho.

FOLANDROL® se může užívat kdykoliv v průběhu dne. Doporučená denní dávka je obsah jednoho sáčku, pokud lékař nerozhodne jinak. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl.

www.folandrol.cz