Poznáte kvarteto základních živin: Jamieson EssentialsTM?

kvarteto zakladnich zivin

Potřebnými základními živinami se nedokážeme zásobit pouze prostřednictvím potravy. Podle průzkumu zkušeného týmu vědců a odborníků na výživu jsou  obrovským přínosem pro zachování našeho optimálního zdraví přírodní doplňky stravy řady Jamieson EssentialsTM z produkce kanadského výrobce přírodních vitamínů Jamieson laboratories Ltd .

Jamieson Essentials 100% Multi COMPLETE Adults

Představuje jednoduchý způsob, jak pokrýt 100% denní potřeby vitamínů a minerálů pro dospělé v souladu s doporučeními společnosti Health Canada. Tento vyvážený multivitamin přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, podporuje správnou činnost imunitního systému, pomáhá při vyčerpání a únavě či při zvýšených nárocích na náš organismus a pozitivně ovlivňuje duševní rovnováhu.

essentials2

Jamieson Essentials Omega-3 EXTRA STRENGTH 700 mg

Je zdrojem protizánětlivých omega-3 nenasycených mastných kyselin (á 700 mg / tobolka), které jsou velmi důležitým faktorem zvyšujícím funkčnost imunity, přispívají ke správné činnosti mozku, podporují optimální činnost srdce a napomáhají dobrému zraku. Získávají se z oleje sardelí, sardinek a makrel. Jde o nejsilnější složení přípravku s obsahem omega-3 kyselin – kyselina eikosapentaenová je v něm zastoupena 420 mg a kyselina dokosahexaenová 280 mg.

essentials_omega-3-extra-strength

Jamieson Essentials vitamín D 1 000 IU

Účinky slunečního vitamínu D vystupují do popředí stále více v souvislosti s bojem proti virům. Výzkum potvrdil, že bez vitamínu D je imunitní systém neaktivní a poskytuje jen malou nebo žádnou ochranu před napadením mikroorganismy. S vitamínem D v krevním řečišti se T buňky, nejdůležitější článek imunitního systému „ozbrojí“ a začnou vyhledávat vetřelce, jehož zničí a z těla vyloučí. Deficit vitaminu D dokáže výtečně doplnit optimální přírodní vitamin D – cholekalciferol – v přípravcích Jamieson Essentials vitamín D 1 000 IU. Vyrábí se speciální patentovanou technologií z čistého „slunečního“ lanolinu z ovčí vlny, z ovcí chovaných na slunečních pastvinách Nového Zélandu.

es

Jamieson Essentials Probiotic 10 miliard

Obsahuje až 10 miliard živých bakterií osmi kmenů na ochranu zdravé mikroflóry trávicího traktu. Množství živých bakterií v tomto komplexu bakteriálních kultur výrobce garantuje po celou dobu až do skončení minimální trvanlivosti. Přípravek má vliv na postupné obnovování mnoha důležitých procesů v našem těle a postupně stimuluje imunitu a dostává náš organismus do správné kondice. Má příznivý účinek i při střevních poruchách spojených s léčbou antibiotiky, resp. po ní. Podle nejnovějších informací správné  a zdravé složení bakteriální flóry pozitivně ovlivňuje nejen vitalitu organismu, ale má pozitivní dopad i na prodloužení délky plnohodnotného života při dobrém zdraví.

essentials_probiotic-daily