Před jarem je nejvyšší čas na pořádný detox

Trápí vás špatné trávení, únava, slabá imunita nebo nezdravá pleť? Tak to vše mohou být příznaky toho, že máte organizmus zanesený různými toxiny. Přichází jaro a s ním i změny klimatu, na které musíte být připraveni. Detoxikace organizmu je očistný proces, který naše tělo zbavuje škodlivých látek a právě v těchto dnech je ten nejvyšší čas započít s očistou vašeho těla.

Zázračná Aloe Vera

Aloe Vera obsahuje v hojném množství betain, který brání rozvoji kornatění tepen a podporuje činnost jater. Betain působí preventivně také proti rakovině. Dále podporuje růst buněk a opravuje jejich jádra. Aktivuje tvorbu červených krvinek a podporuje zásobování buňky kyslíkem. Pozitivních účinků je více, má například močopudné účinky, vylučuje sůl z těla, povzbuzuje činnost žaludku a tvorbu žluči, zbavuje střeva jedovatých látek, odstraňuje zácpu a dodává pružnost a lesk pleti, vlasům a nehtům. Teď musí být každému nad slunce jasné, že bez rostliny Aloe Vera se kvalitní „detox“ neobejde.

Červená řepa na zlato

Červená řepa má přirozenou schopnost neutralizace škodlivých látek v těle a podporuje jejich následné vylučování z těla, a to především z mozku a střev. To se týká takových látek, jako je třeba olovo, hliník, cholesterol či radioaktivní látky. Červená řepa pročišťuje krev a obsahuje mnoho antioxidantů, které likvidují volné radikály zodpovědné mimo jiné i za některé prvotní projevy stárnutí, jako je kupříkladu tvorba vrásek. Její konzumace v prakticky jakékoliv formě povede ke zlepšení kvality a vzhledu vaší kůže, vlasů a nehtů. Co se pak ještě týče samotných vlasů, tak ty přirozeně získají na síle a lesku, a to díky velkému množství v řepě obsažených karotenoidů.

Ostropestřec mariánský – přírodní čistič

Krásně fialově zbarvený bodlák ze Středomoří, který se u nás ve volné přírodě téměř nevyskytuje. Díky svým trnům bývá někdy nazýván „Kristova koruna”. Kromě své okrasné funkce má funci ještě další, léčící. Mimo tonizaci cév, úpravu nízkého krevního tlaku, pomoci při závratích, migrénách i srdečních onemocněních je především nejvhodnější rostlinkou pro detoxikaci jater. Nejdůležitějšího detoxikačního orgánu našeho těla. Dalo by se říci, že funkce vašeho organismu je obrazem funkce vašich jater. Právě proto je důležité dopřát játrům tu nejlepší péči, kterou očista ostropestřcem rozhodně je.

Rostlinný komplex Dias Detox obsahuje vysoce koncentrované rostlinné enzymy, rostlinné extrakty z červené řepy, aloe vera, ostropestřce mariánského a dalších vitamínů a minerálů.