Představujeme Vám produkty značky Silk´n

silkaaaaDo naší produktové databáze jsme zalistovali plno zajímavých produktů značky Silk’n od výrobce Home Skinovations Ltd. Tato soukromá společnost je celosvětový leader ve výrobě profesionálních estetických přístrojů pro domácí použití. Cílem bylo vyrobit co nejbezpečnější a nejefektivnější přístroje pro zákazníky a to se jim také podařilo.

Čím je tato značka výjimečná?

– Je špičkou nejen v kvalitě, ale především v inovacích, kterými se proslavila po celém světě – byla uvedena v různých celosvětových magazínech (Oprah Magazine, Rachael Ray, The Doctors, Allure, Vogue a dalších) a televizních programech.
-Výsadní postavení TÉTO značky potvrzuje také fakt, že její technologie využívají pro své produktů například Philips nebe Remington.
Značku používají více než 4 miliony lidí po celém světě.

PRODUKTY jsou rozděleny na 3 hlavní kategorie:
-ODSTRAŇOVÁNÍ CHLOUPKŮ
-PÉČE O PLEŤ A POKOŽKU TĚLA
-PÉČE O RUCE A NOHY

Přehled produktů značky Silk’n, které je možné zakoupit na Pilulka.cz

ODSTRAŇOVÁNÍ CHLOUPKŮ (HAIR REMOVAL)

Silk´n pulzní laserový epilátor Glide

silkDepilace nežádoucích chloupků pomocí průlomové technologie HPL, se kterou pracuje Silk´n Glide nabízí až 50 000 pulsů na ploše o velikosti 3 cm2. Tato technologie je právě tím perfektním nástrojem pro ošetření citlivých částí těla! Kromě toho je možnost nastavit rychlost v rozmezí od 1 impulsu za sekundu až po 1 impuls za 3,5 sekundy, v závislosti na množství energie.

 

Jak to celé funguje?

Laserový proces a depilace na bázi světla je velmi dobře známá a zavedená technologie. Bylo dokázáno 15ti-letou klinickou praxí po celé světě, že se jedná o efektivní způsob, jak dosáhnout dlouhodobého odstranění chloupků.

 • Krok 1: Před léčbou pomocí HPL: Zdravé vlasové folikuly s normálním růstem vlasů.
 • Krok 2: Během HPL impulsu pro odstranění chloupků: Světelná energie v kombinaci s akustickým efektem je selektivně absorbována ve vlasu a zakáže jeho růst.
 • Krok 3: Ihned po HPL impulsu: Vlasové folikuly absorbují energii, zatímco okolní tkáň zůstává při normální teplotě a je dosaženo trvalé depilace.

Silk´n pulzní laserový epilátor Flash

frZbavit se chloupků na nežádoucích místech nebylo nikdy snadnější a rychlejší! Laserová metoda odstraňování chloupků pomocí epilátoru Silk´n Flash&Go LUXX je velmi snadná, bezbolestná a rychlá s dlouhotrvajícím účinkem. Epilátor Silk'n Flash&Go Luxx je inovativní přístroj na bázi světla pro trvalé odstranění chloupků na obličeji i na těle. Nový high-tech design aplikátoru Flash&Go Luxx umožňuje uživateli správně zamířit a vymezit oblast, která potřebuje ošetřit. Žádná oblast není dost velká ani dost malá!

Epilace pomocí laseru je celosvětově známá a ti, kdo tuto metodu již vyzkoušeli, tak od ní neustupují. Klinické studie potvrdily její bezpečnost již před 15 lety. Díky této metodě dosáhnete vynikajících výsledků efektivně, rychle a bezpečně.

Silk´n pulzní laserový epilátor Flash&Go Luxx je dodáván se dvěma cartridgemi. Větší s 120000 impulsů pro ošetření celého těla, menší s 5000 impulsy pro ošetření v obličeji.

Silk´n pulzní laserový epilátor Glide (150.000 impulsů) s pouzdrem

puzDepilace nežádoucích chloupků pomocí průlomové technologie HPL, se kterou pracuje Silk´n Glide nabízí až 150 000 pulsů na ploše o velikosti 3 cm2. Tato technologie je právě tím perfektním nástrojem pro ošetření citlivých částí těla! Kromě toho je možnost nastavit rychlost v rozmezí od 1 impulsu za sekundu až po 1 impuls za 3,5 sekundy, v závislosti na množství energie.

Silk’n Glide: malý a lehký
Průlomová technologie HPL™ (Home Pulsed Light) je vyvinutá pro šetrnější odstranění chloupků. Nyní je Silk’n Glide v menším a lehčím provedení, takže si ho můžete vzít s sebou kamkoli. Až 150 000 pulsů!

HPL™ technologie
HPL™ technologie v Silk’n Glide přináší vyšší bezpečnost díky nižší energetické úrovni. HPL™ technologií je možné dosáhnout dlouhodobého efektu odstranění chloupků za zlomek úrovně energie používané v jiných světelných zařízení založených na odstranění chloupků. Nízká úroveň energie použitá v Glide snižuje riziko poškození nebo komplikací, a přispívá k celkové bezpečnosti.

PÉČE O PLEŤ A POKOŽKU TĚLA ( FACE&BODY CARE)

Silk´n čisticí přístroj na obličej Sonic Clean

cistEfektivně a snadno čistí zanesené póry, zjemňuje pokožku a dbá na maximální bezpečnost. O to vše pečuje Silk´n SonicClean, který díky 350 otáčkám za minutu dosáhne vynikajících výsledků téměř okamžitě. Jen dvakrát denně a péče o krásnou a jemnou pokožku s čistými póry nebyla nikdy snadnějši. Zkrášlete si obličej na všech obličejových partiích, jako je brada, čelo, tváře atd. Použití SonicClean je velmi snadné a 1 katáček navíc dostanete jako bonus. Vezměte si čistící strojek Silk´n SonicClean na cesty! Je vodotěsný, skladný a navíc vydrží pracovat 2,5 hodiny, takže se nemusíte obávat jej používat například ve vaně.

Přehled toho, co čistič Silk´n SonicClean umí:

 • Make-up odstraňuje 6x lépe než běžné čistící tampony – ušetřete si čas a námahu.
 • Čistič má velmi jemný kartáč, použití 2x denně je pohoda
 • Čistí a masíruje kůži – dvakrát denně příjemný zážitek.
 • Pro použití na čele, bradě, tvářích a nosu s okamžitými výsledky.
 • Snadné a bezpečné použití díky důmyslné konstrukci a spolehlivému mechanismu.
 • Čistí pokožku během 60 sekund.
 • Automaticky se vypíná po 60 sekundách díky automatickému vypínači.

Silk´n čisticí přístroj na obličej Sonic Clean Plus

cistitkoProžijte každodenní úlevu při čištění pokožky a odstraňování nečistot z pórů! Díky unikátní péči Silk´n SonicClean Plus získáte velmi jemnou čistou pleť a také příjemný pocit díky masírující pulzní hlavici. Jemný kartáč hloubkově a šetrně odstraňuje nečistoty a výsledek je vidět takřka okamžitě. Účinnost je vidět po 60 sekundách aplikace. Aplikujte SonicClean Plus na všechny obličejové partie a získejte vitální, pružnou a zdravou pleť. Neomezujte se a používejte SonicClean Plus na cestách, vydrží totiž 2,5 hodiny nabitý. Vodotěsnost a celkově vysoká odolnost přístroje umožňuje aplikaci například ve sprše nebo vaně.

Při koupi Silk´n SonicClean plus získáte 1 kartáč navíc:

 • Make-up odstraňuje 6x rychleji než klasické metody odstraňování.
 • 2 funkční režimy: vibrační a pulzující
 • 2 nastavení rychlosti: hloubkové a jemné čištění
 • Pro každodenní použití
 • Vodotěsné, vhodné pro použití pod sprchou
 • Vhodné pro cestování – vydrží 2,5 hodiny bez nabíjení.
 • Snadné použití díky důmyslné konstrukci.

Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit

zeleaaaDokonalý peeling obličeje Vám zajistí Silk´n peelingový přístroj pro obličej Revit! Peeling v podání tohoto důmyslného přístroje znamená čistou, pružnou a jemnou pokožku.
Silk´n Revit výrazně pomůže snížit výskyt vrásek na obličejí a také si výborně poradí s drobnými jizvičkami po akné.

Váš obličej omladí Silk´n Revit!

 • Velmi účinná a přitom šetrná peelingová technologie založená na unikátním abrasivním povrchu s diamanty.
 • Zjemní pokožku na obličeji a zajistí vitalitu a pružnost.
 • Zakryje drobné vrásky, nerovnosti na pokožce a také schová menší jizvičky po akné.
 • Efektivně odstraní odumřelé kožní buňky z obličeje.
 • Omladí celkový vzhled obličeje.

Silk´n LED přístroj pro zmírnění projevů akné Blue

blue acneSilk´n Blue je přenosný přístroj pro domácí použití, který používá fototerapii přes světlo emitující diodu (LED) k léčbě akné pro muže a ženy. Výsledky jsou viditelné již po 3 – 12 týdnech.

Pro ty, jejichž kůže je ovlivněna akné i pro ty, kteří chtějí jednoduše eliminovat každodenní nepříjemnosti s léčbou akné, se léčba modrým světlem stala populární možností. Terapie systémem modrého světla, jako je Silk’n Blue poskytuje takovou léčbu akné, která je jemná na pokožku a neinvazivní. Správný plán ošetřování se zařízením Silk’n Blue se skládá z každodenní procedury ošetření infikované pokožky po dobu 6 až 8 týdnů.

Výsledky Silk’n Blue
Průměrná zlepšení počtu pupínků jsou:
– 25% po 4 týdnech,
– 53% po 8 týdnech
– 82% po 12 týdnech.
Výše uvedené výsledky byly získány po 12 týdnech, denní aktivní léčbě 15-20 minut.

Silk´n LED přístroj pro zmírnění projevů vrásek Face FX

vraskasemSilk´n Face FX a HF technologie vyrábí nejmodernější výrobky pro omlazení pleti, zastavení stárnutí, snížení vrásek a zlepšení textury kůže, a poskytuje tyto technologie k dispozici do soukromí a pohodlí vašeho domova. Tento systém kombinuje více technologií do jednoho produktu. Součinnost tepelného záření a optické energie poskytují dlouhodobé klinické výsledky. Po použití Silk'n Face FX vypadá pleť čerstvější a mladší. Je zde jasné snížení linek a vrásek a celkové zlepšení barvy a textury pleti.

Nový LED přístroj pro zmírnění projevu vrásek a linek Silk’n Face FX poskytuje zvýšenou bezpečnost a komfort na trhu s přístroji proti vráskám a linkám.

 • Vytvořeno vynálezci laseru a IPL zařízení pro lékařské omlazení pleti
 • Vhodné pro muže i ženy ke zmírnění projevů vrásek na obličeji
 • Jasné snížení vrásek a obličejových linek
 • 69% snížení vrásek za pouhé 2 měsíce
 • Celkové zlepšení textury a barvy kůže
 • Technologie pro vylepšení pokožky a snížení vrásek

Silk´n systém pro tvarování těla a redukci celulitidy Silhouette

celulitidaZbavte se celulitidy rychle a snadno s pomocí revoluční technologie HT™ – Silk´n představuje unikátní systém pro redukci celulitidy Silhouette. Silk´n Silhouette působí do hlubších vrstev pokožky zároveň jí posiluje. Již od prvního použití je cítit rozdíl a Vaše pleť bude vypadat zdravější a mladší!

Vyzkoušejte nejmodernější technologii na redukci celulitidy!

 • Revoluční HT™ technologie zajistí redukci nežádoucí celulitidy na Vašem těle.
 • Silk´n Silhouette působí do hloubky pokožky
 • Výrazně snižuje výskyt celulitidy.
 • Zlepšuje krevní oběh a výživu pokožky.
 • Zvýrazňuje kontury.
 • Pokožka bude mladší a pružnější.
 • Významně podporuje omlazení kůže.
 • Vhodné na všechny tělesné partie – hýždě, paže, stehna atd.

PÉČE O RUCE A NOHY (HAND&FOOT CARE)

Silk´n elektrický leštič nehtů Micro Nail

lestickaZářící nehty vyleštěné do vysokého lesku? S přístrojem Silk´n MicroNail je to možné během několika sekund. Elektrický pilník pomocí rotujících válečků nehty jemně obrousí a následně i vyleští do bohatého lesku. Výsledek je patrný až po dobu dvou týdnů. Nyní se můžete dokonale postarat o své nehty i bez návštěvy drahého salonu krásy! Silk´n Micro Nail je snadno ovladatelný. Díky kompaktnímu a ergonomickému designu můžete snadno ošetřit nehty bez pomoci kosmetičky. Kromě toho je Micro Nail vhodný pro péči o nehty na rukou i na nohou. Micro Nail můžete použít i na gelové nehty, akrylové nehty a umělé nehty. Ať už jste doma nebo na cestách, Silk´n Micro Nail je ideální zařízení pro rychlou manikúru!

 • Vyleštěné nehty během několika sekund
 • Výsledek ošetření je viditelný až 2 týdny
 • V balení dodávány 2 válečky: 1x micro hladký váleček a 1x micro brousící váleček
 • Vhodné pro nehty na rukou i na nohou
 • Možné použít i pro gelové nehty, akrylové nehty a umělé nehty
 • Napájeno 2x AA bateriemi (jsou součástí dodávky)
 • Možnost dokoupení samostatných nových válečků

Silk´n odstraňovač ztvrdlé kůže Micro Pedi

nozkyKrásné nohy během okamžiku! Zbavte se otlaků a kuřích ok během okamžiku a s maximální účinností! To vše Vám zaručí Silk´n MicroPedi®, snadno ovladatelný přístroj vybavený válečkem s abrazivním povrchem, kterým pouze přejíždíte postiženou oblast! Po stisknutí tlačítka se začne otáčet (30 otáček za minutu) a odstraňovat otlačenou a ztvrdlou kůži. Je malý a lehký, vynikající na cesty, s ergonomickou rukojetí. Lze používat pouze k ošetření nohou. Balení obsahuje dva brusné válečky. Pracuje na 2 baterie typu AA 1,5 V (nejsou součástí).

Obsah balení

 • Inno Essential Micro Pedi
 • 1x kazeta pro hrubé ošetření
 • 1x kazeta pro jemné ošetření